MTSZ

Az MTSZ 2000 évi eseménynaptára

Teljesítménytúrák



Gyalogos teljesítménytúrák

Jan. 2. 3. Buék 20   MVTE
Jan. 8-9. 3. Cserhát 500-as Csúcsai Éjszakai Túra   CsBT
Jan. 9. 4. Pyro, Below The Zero   Crocus TE
Jan. 15. 4. Csavargás a Megyeszélen   MOL DF
Jan. 15. 6. Téli Mecsek 30/15   Fekete Bárány
Jan. 22. 1. Bartina 30/15   IFU
Jan. 29. 9. Téli Teljesítménytúra   Kinizsi Encián
Feb. 12. 7. Barcika 45/25   KTE
Feb. 12. 6. Margita 40/20   Margita 344,2
Feb. 12-13. 9. Börzsönyi Éjszakai TT.- Farkas Zsolt Emléktúra   MÉTC
Feb. 19. 8. Budai Trapp   BTSSz
Feb. 19. 4. Lefagysz 55/45   CsBT
Feb. 19. 3. Pite 30   PITE
Feb. 26. 2. Zöld 45/30/20   MKE
Márc. 4. 12. Damjanich Emléktúra 30/20   Martfű VSE
Márc. 11. 9. Márciusi Emléktúra 48/24   MCS Buda
Márc. 11-12. 4. Éjjel a Mezôföldön 40/20   Mezőföld
Márc. 12. 7. Bia 25/Emléktúra a 100 éves mammutfenyőkhöz   CsBT
Márc. 15. 4. A Gyermekvasút Nyomában   Gyermekvasút
Márc. 15. 4. Népek Tavasza 30/15   BAZmTjSz
Márc. 15. 9. Téry Ödön Emléktúra 50/25/20   Téry Ödön TBT
Márc. 18. 1. Kincsem 40/25   Tápiószele
Márc. 18. 5. Nyírkék 47   SzSzBmTSz
Márc. 18. 4. Szuadó 40/17   Fekete Bárány
Márc. 25. 11. Bakony 50/25   BXTSE
Márc. 25. 10. Julianus 50/30/20   FTE
Márc. 25. Millenniumi Emléktúra és Olimpiai Ötpróba Zselic Zöldpont Kaposvár
Márc. 25. 5. Vasas "Nagy 8-as" 40/25   MSzkiSzi DSK
Ápr. 1. 15. Tenkes 30   Dráva TSE
Ápr. 1. 11. Thury György Emléktúra   Kanizsa
Ápr. 1-2. 6. Lemaradás 100/75/50A/50B/25   Lemaradás
Ápr. 8. 14. Mátrabérc 2000/Hanák Kolos   Hanák K.
Ápr. 9. 2. Kevély Körüli Kevergés/Alatti Bolyongás   Ösvénytaposó
Ápr. 15. 19. Gerecse 50   KEmTSz
Ápr. 15. 1. Káli 60/30   Altay
Ápr. 15. 1. Kemenes 60/Berzsenyi 30   Alpokalja TE
Ápr. 15. 1. Teleki 42 Teleki Pál emlékére   Börzsöny A.
Ápr. 22. 3. Emléktúra Ozorai Pipo Nyomában 50/35/30/25/20/10   CsBT
Ápr. 29. 7. Karancs-Medves 50/35   Nógrád mTSz
Ápr. 29. 9. Kiscell 60/30   Óbudai SE
Ápr. 29. 17. Mecsek 50/30/15   Baranya mTSz
Ápr. 29. 1. Szép Ilonka Erdejében 40/20   PVMSE
Ápr. 30. 4. Pásztó 50 (Katona Sándor emléktúra)/25 (Katona Sándor emléktúra)   Pásztó
Ápr. 30. 2. Rákóczi 75/35/25   Miskolci VTE
Ápr. 30-1. 22. Kéttorony 100/50/40/30/20   Abonyi TK
Máj. 1. 7. Hajdú 50/35/25/15   HBmDvTb
Máj. 1. 5. Keleti-Bakony 55/35/30/25/10   PVMSE
Máj. 6. 3. 50 Km a Kiskunságban/2x50 Km a Kiskunságban   KKinizsi
Máj. 6. 9. Hajta 50/30   Jászberény
Máj. 6. 5. Mackó 50/25   HVTE Szuszancs
Máj. 6. 4. Mindszenty Bíboros Emléktúra   Vasvár
Máj. 6. 18. Pilis 50/35/16   Főtáv
Máj. 6. 4. Zalagyöngye 50/25   Zalaszentgrót
Máj. 7. 18. Zemplén 50/26   Bottyán J HSE
Máj. 13. 10. Csereháti Kék 55/35   MVSC
Máj. 13. 8. Ôrség 50/30   TTT
Máj. 20. 7. Budai 75/50/25 Dél/25 Észak   BKV
Máj. 20. 1. Hévízgyörk 50/35/20   HTE
Máj. 20. 3. Tihany 30/20   Bártfai
Máj. 20-21. 1. Kohász Kék   SHK
Máj. 21. 7. Ecskend 30   Püspökhatvani
Máj. 21. 6. Kovács Béla Emlék- és Teljesítménytúra 43/33/20/14   Gárdonyi
Máj. 27. 8. Egri Bükk 50/30   Eger vTb
Máj. 27-28. 20. Kinizsi Százas/40/25   Kinizsi Encián
Jún. 3. 15. Körös 50/30/20   Mezőberény
Jún. 3. 6. Pentele 25   D. Papír
Jún. 3. 7. Tési-fennsík 50/25   Várpalota vTSz
Jún. 3. 12. Velence 25   Alba Regia
Jún. 3-4. 5. Gödöllő 30 Éjszakai   Margita 344,2
Jún. 10. 7. Csepel 50/25/15   Szigethalmi TE
Jún. 10. 1. Szent Jakab Teljesítménytúra 35/25/15   Baranya mTSz
Jún. 10-11. 14. Beac Super 8/8 Kerékpáros+gyalogos/8 Gyalogos   BEAC
Jún. 11. 4. Tojás 40/30B/30A/20   MVTE
Jún. 17. 6. Eötvös 50/30   Eötvös TE
Jún. 17. 1. Szén-patak 35   Oxigén TE
Jún. 17-18. 14. Zselic 40   K. Meteor
Jún. 18. 3. Szélmalomharc a Kunhegyesi Szélmalomért 30/15   MKTSz
Jún. 24. 7. Balaton 50/30/20   Téry Ödön TBT
Jún. 24. 5. Tortúra 65 Szentiván-éj   ÉMOC
Júl. 1. 6. Ôrség-Göcsej-Hetés túrák 42/20/10   Csesztreg
Júl. 8-9. 3. Corvin János Emléktúra 80/40/20   Erdőkertes
Júl. 15. 1. Mezôföld 60/50/30   Mezőföld
Júl. 28-30. 1. Légy Jó Turista Mindhalálig 200   Délibáb
Aug. 5. 12. Bükk 900-as csúcsai   TSC
Aug. 5-6. 8. Rockenbauer Pál Emlékúton Zalában 130/70/40A/40B   Kanizsa
Aug. 6. 3. Tátralátó 30   Crocus TE
Aug. 12-13. 4. Kék Balaton 100/70/50A/50É/50B/30/20   Veszprém vTSz
Aug. 17-20. 1. Szent István Emléktúra/Emléktúra Váltó/50 II./50-I.   Szigethalmi TE
Aug. 19-20. 4. A Gyermekvasút Nyomában   Gyermekvasút
Aug. 19-20. 2. Szent István napi TT. és gördülés 100/66/33   Gördögök
Aug. 20. 2. Mária Képek a Mátrában/Kós Károly Emléktúra   SHK
Aug. 26. 10. Mályvád 55/Szanazug 40/30   KVTE
Aug. 26. 8. Pilisi Trapp   BTSSz
Aug. 26. 16. Vértes 50A/50D/50B/50C/30/25A/25B   Fejér mTSz
Aug. 27. 5. Lábatlan 35/15   TTT
Szep. 2. 2. Eger Csillaga 50/40/25   MKE
Szep. 2. 1. Förster Kálmán Emléktúra   Nógrád mTSz
Szep. 9. 6. Mecsek 1800/1000   Fekete Bárány
Szep. 9. 6. Zselici Négy Fa   K. Meteor
Szep. 9-10. 13. Beac Maxi 110/Téry 80/Eötvös 70/Éjszakai 50/Börzsöny 50/Éjszakai 30/Tomi Túra   Téry Ödön TBT
Szep. 16. 9. Esztergom 20/10   KEmTSz
Szep. 16. 13. Göcsej 40/20/10   Göcsej SE
Szep. 16. 11. Meteor 50/Maraton/21B/21A   Meteor TTE
Szep. 16. 3. Tisza Gátak 50   TSC
Szep. 16. 14. Tolna 50/25   VTE
Szep. 16-17. 13. Ember a Gáton 50/40/10   Csongrád mTSz
Szep. 17. 3. Kisgyóni Nyolcas/Félnyolcas B/Félnyolcas A   PVMSE
Szep. 22-24. 7. 3x50 Teljesítménytúra/Szántó 50   Óbudai Ravaszfa
Szep. 23. 16. Bükk 50   DTSK
Szep. 23. 9. Csík Ferenc Emléktúra 30/20/10/5   Csokonai ÁMK
Szep. 23. 17. Hegyhát 50/30   Vasvár
Szep. 23. 6. Papi Pipa 30   Dél-Zselic TK
Szep. 23. 1. Pelikán 50/30/20   SzKTTE
Szep. 23. 6. Úton a Klastromkúthoz   BTSSz
Szep. 30. 2. Mátrai Tánc 45/30A/30B/15B/15A   Szigethalmi TE
Szep. 30. 5. Táncsics 40/20/10   KEmTSz
Okt. 1. 2. Vasas Maraton/25   VASAS
Okt. 7. 5. Apáczai 27   Apáczai
Okt. 7. 10. Kanizsa 50/Alma 40/30/20   Mező F. ODK
Okt. 7. 5. Kozma 60/50/40/30/20/10B/10A   PVMSE
Okt. 7. 4. Lokomotív 424 42/24   Lokomotív
Okt. 7. 17. Nyírség 50   Zöldért VMTE
Okt. 7. 6. Szüreti Barangolások Pincétôl Pincéig 35/20   Zalaszentgrót
Okt. 7. 11. Tiszazug 40/30/20   Martfű VSE
Okt. 14. 33. Gödöllô 60/50/20   Margita 344,2
Okt. 14. 12. Írottkô 70/35   Thirring
Okt. 14. 9. Októberi Emléktúra 53/23   MCS Buda
Okt. 14. 12. Zselic 50/30/20   KTTE
Okt. 14-15. 1. Öreg Bence Nagy-Milic túrája Zemplén ÖBH
Okt. 21. 6. Deák 70/55B/55R/40/30/20   Söjtör
Okt. 21. 4. Nu pogogyí! Less Nándor emléktúra 60/35/16   Csavar-Go
Okt. 23. 4. Éger-völgy 40/20/10   MVTE
Okt. 28. 1. Börzsöny Vándortúra   Börzsöny A.
Okt. 28-29. 6. Piros 85/65/50A/50B/35   Kimmel P.
Nov. 4. 8. Ecskend 30   Püspökhatvani
Nov. 4-5. 5. Mecsek Éjszakai/Esti Mecsek   Fekete Bárány
Nov. 11. 4. Fehér-Vár-Palota 40/25/20/10   PVMSE
Nov. 18. 7. Cserhát 50/30B/30A   CsBT
Nov. 25. 2. Tanúhegyek Nyomában 40/20   PVMSE
Dec. 2. 2. Bakonyi Mikulás 40/30/17   TTT
Dec. 16. 6. Tortúra 65 Téli Napforduló   ÉMOC

IVV túrák

Ápr. 15. 19. Gerecse 50/10/20   KEmTSz
Ápr. 29. IVV túranap Komárom   KEmTSz
Máj. 1. Sopron   KEmTSz
Máj. 2. Komárom 10 Bársonyos MOLAJ
Máj. 6. Alisca Szekszárdi dombok VTE
Máj. 7. Határmenti Túranap Soproni-hegység Sopron vTb
Máj. 13. Balatonmáriafürdő   KEmTSz
Máj. 20. "Turul" Tatabánya KEmTSz
Jún. 3. "Volán" Tata KEmTSz
Jún. 6. Ôrség-Göcsej-Hetés Túrák   Zala mTSz
Jún. 13. Turul   KEmTSz
Jún. 20-21. Olajos Körút Papp Simon útján Dél-Zala   Olaj
Jún. 21. "Volán" Tata IVV KEmTSz
Jún. 24. Balatonmáriafürdő   KEmTSz
Júl. 1. 6. Ôrség-Göcsej-Hetés túrák 42/20/10   Csesztreg
Júl. 8. Székesfehérvár 10   PVMSE
Júl. 8. Vértes 20/10 Gánt Gyöngyvirág
Júl. 15. Balatonmáriafürdő   KEmTSz
Aug. 2. Nemzetközi Túranap Balaton-felvidék Veszprém mTSz
Aug. 6. "Balaton" Nosztor KEmTSz
Aug. 12. Balatonmáriafürdő   KEmTSz
Szep. 9. Balatonmáriafürdő   KEmTSz
Szep. 16. 9. Esztergom 20/10   KEmTSz
Szep. 19. Göcsej 40   Göcsej SE
Szep. 30. 5. Táncsics 40/20/10   KEmTSz
Okt. 1. Sámuel   Vulkán-Komép
Okt. 7. Győrság   KEmTSz
Okt. 11. Győrújbaráti túranap Sokoró GyTSE
Nov. 11. "Szent Márton" Szombathely Vas mTb

Kerékpáros teljesítménytúrák

Jan. 15. 4. Csavargás a Megyeszélen   MOL DF
Feb. 12. 6. Margita 40/20   Margita 344,2
Márc. 4. 12. Damjanich Emléktúra 30/50   Martfű VSE
Márc. 15. 9. Téry Ödön Emléktúra 50/25/20   Téry Ödön TBT
Márc. 18. 5. Nyírkék 47   SzSzBmTSz
Márc. 26. 7. Gödöllô K 30 (országúti)   Margita 344,2
Ápr. 29. 9. Kiscell 60/60 MTB   Óbudai SE
Ápr. 30. 4. Gödöllô MTB 40   Margita 344,2
Ápr. 30. 2. Rákóczi 75/35   Miskolci VTE
Ápr. 30-1. 22. Kéttorony 100/100K/60   Abonyi TK
Máj. 5. Olimpiai Ötpróba   Csongrád mTSz
Máj. 6. 3. 50 Km a Kiskunságban/2x50 Km a Kiskunságban   KKinizsi
Máj. 7. 18. Zemplén 50/50 Kerékpárral   Bottyán J HSE
Máj. 13. 10. Csereháti Kék 55/55K   MVSC
Máj. 14. 4. Békás 100/30   BVKK
Máj. 20. 3. A Magyar Középhegység, Bükk (Kohász Kék)/Börzsöny/Cserhát   SHK
Máj. 20. Olimpiai Ötpróba   Zöldpont Kaposvár
Máj. 21. 4. Gödöllô K 100 (országúti)   Margita 344,2
Máj. 27. 8. Egri Bükk 50/80 MTB   Eger vTb
Máj. 27. 1. Füred 60   Pedál KE
Máj. 27. 3. Petres 79   Crocus TE
Máj. 27-28. 2. Wietnam - Túra   126. Cserk.
Máj. 28. 7. Balaton 200   Bakony Bike
Máj. 28. 7. Tápió 40   Nagykáta
Jún. 3. 7. Tési-fennsík 50/25   Várpalota vTSz
Jún. 3. 5. Velence Tízszer   Óbudai SE
Jún. 10. 2. Everest 200 Amatőr Kerékpárverseny és Teljesítménytúra/100 Amatőr Kerékpárverseny és Teljesítménytúra   RMC
Jún. 10-11. 14. Beac Super 8/8 Kerékpáros+gyalogos   BEAC
Jún. 17-18. 1. Gödöllô K 50 éjszakai (országúti)   Margita 344,2
Jún. 18. 3. Szélmalomharc a Kunhegyesi Szélmalomért 30   MKTSz
Jún. 24. 7. Balaton 50/50K   Téry Ödön TBT
Jún. 24. 5. Tortúra 65 Szentiván-éj   ÉMOC
Jún. 25. 10. K 200   Óbudai SE
Júl. 1. 4. Nagy-szoplák Hegyikerékpáros Maraton/Kis-szoplák Hegyikerékpáros Maraton/Gercsény Hegyikerékpáros Teljesítménytúra   CsBT
Júl. 15. 1. Mezôföld 60/Kerékpárral a Mezôföldön 50 Km   Mezőföld
Júl. 22. 4. Gázló 130 Tájékozódási- és Teljesítménytúra/90 Tájékozódási- és Teljesítménytúra   Pedál KE
Júl. 30. 6. Bakony '93   Bakony Bike
Aug. 5. 12. Bükk 900-as csúcsai   TSC
Aug. 19-20. 2. Szent István napi TT. és gördülés 100/100K/66K/33K   Gördögök
Aug. 20. 3. A Magyar Középhegység, Mátra   SHK
Aug. 20. 4. K 90 Amatőr Kerékpárverseny és Teljesítménytúra   RMC
Aug. 26. 10. Mályvád 55/55K   KVTE
Szep. 3. 3. Csiga Biga Bringa 100/60   Lemaradás
Szep. 9. 7. Csepel-sziget Kerékpáros 100/60   TTT
Szep. 9. 6. Zselici Négy Fa/Fa K   K. Meteor
Szep. 9-10. 13. Beac Maxi 110/110K/Börzsöny 50K   Téry Ödön TBT
Szep. 10. 6. Gödöllô K 50 (országúti)   Margita 344,2
Szep. 16. 3. Tisza Gátak 50/50K   TSC
Szep. 16. 14. Tolna 50/50K/25K   VTE
Szep. 16-17. 13. Ember a Gáton 50/80K/50K   Csongrád mTSz
Szep. 23. 16. Bükk 50/50K   DTSK
Szep. 23. 6. Papi Pipa 30/30K   Dél-Zselic TK
Okt. 7. 4. Hajta 80 Kerékpáros/50 Kerékpáros   Jászberény
Okt. 7. 5. Kozma 60/60 MTB   PVMSE
Okt. 7. 17. Nyírség 50/100   Zöldért VMTE
Okt. 7. 11. Tiszazug 40/Karikatúra   Martfű VSE
Okt. 14. 33. Gödöllô 60/60K/50K   Margita 344,2
Okt. 14. 6. Kétkeréken Rákosmentén   RVKA
Okt. 14. 2. Októberi Emléktúra 110   Bring-ázók
Okt. 23. 9. Ünnepi Kerékpáros Teljesítménytúra   TTKE


Az MTSZ 2000. évi eseménynaptára
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja

Módosítva: 00/09/25