MTSZ

Az MTSZ 2000 évi eseménynaptára

Versenyek



Túra-versenyek

Feb. 18. Téli, ifjúsági csapatverseny Bükk   BAZmTjSz
Márc. 11. Bakancsos Atom Kupa Szekszárdi dombok ASE Paks
Márc. 11. Bakancsos Atom Kupa Sötétvölgy ASE Paks
Márc. 15. Fiatalok Tájékozódási Túraversenye Ajkacsinger Ajka vTSz
Márc. 25. Ébredő természet akadályverseny DNy-Mátra Rózsaszentmárton tj
Márc. 25. Ébredő természet akadályverseny DNy-Mátra Rózsaszentmárton tj
Márc. 25. Nappali túraverseny Hármashegyalja HBmDvTb
Márc. 25. 11. Tavaszi Kupa Mecsek POEÜ
Márc. 25. Tavaszi Kupa Mecsek POEÜ
Márc. 28. Csizmazia Kupa Mecsek 501 SZI ODK
Márc. 31. Ripszám Henrik tájékozódási hétvége Mecsek IfjTur
Márc. 31-2. Ripszám Henrik Tájékozódási Hétvéeg Orfű PITE
Ápr. 8. Rezét Kupa Baja, Kék-hegy Rezét
Ápr. 8. Rezét Kupa Baja, Kék-hegy Rezét
Ápr. 9. Alapfokú Tájékozódási Túraverseny Pilis Pest mTSz
Ápr. 9. Tavaszi Tájoló Vértes Bp.II.kTSz
Ápr. 9. Velence Kupa Sukoró Világjáró
Ápr. 15. Encián Kupa Bükk BAZmTjSz
Ápr. 15. Kolacskovszky Emlékverseny Bükk Heves mTSz
Ápr. 16. XXI. Tolnai Tájakon Túrázók Akadályversenye   Tolna mTSz
Ápr. 22. Tavaszi Mátra   Mátra TK
Ápr. 25. Éjszakai túraverseny Hármashegyalja HBmDvTb
Ápr. 29. Thury Kupa akadályverseny Thury-kopja Kanizsa
Ápr. 29. Varsányi Kupa 2000 Budapest környéke MVM SE
Máj. 6. Azimut Kupa Bükk Vörösmarty
Máj. 6. TUTI Kupa Budai-hegyek TUTI
Máj. 8. Madarak és fák napja akadályverseny   4H Klub
Máj. 20. Százhalom 2000   MOL DF
Máj. 25. Madarak és fák napja akadályverseny Erdőspuszta HBmDvTb
Máj. 27-28. Bauxitkutató Kupa Öreg-Bakony BXTSE
Jún. 3. Éjszakai tájékozódási verseny (alapfokú) Gyenesdiás MSzkiSzi DSK
Jún. 3. 15. Országos Egyéni Tájékozódási Túrabajnokság Bükk TSC
Jún. 9. Zsolny-Tubes Kupa (éjszakai) Orfű Baranya mTSz
Jún. 11. Csellengő Kupa Orfű Baranya mTSz
Jún. 24. Soproni Ünnepi Hetek Kupa Soproni-hegység Sopron vTb
Aug. 19-20. 3. Tájékozódási Túramaraton Mátra Mátra TK
Aug. 26-27. Isobau-Borsodchem-Fülesbagoly Kupa éjszakai Répáshuta KTE
Szep. 9. 2. Bükk Kupa csapatverseny   VTBE
Szep. 16. Kisgyón Vándordíj Bakony Fejér mTSz
Szep. 16. Zemplén Kupa   Sárospatak
Szep. 16-17. Éjszakai Tájoló   Bp.II.kTSz
Szep. 24. Alapfokú Tájékzódási Túraverseny Pilis Pest mTSz
Szep. 24. Túraverseny Sóstói erdő SzSzBmTSz
Szep. 30. 1. Budai Tájoló Hűvösvölgy Bp.II.kTSz
Szep. 30. Millenniumi Képzőművészeti Tájékozódási Verseny   TUTI
Okt. 3. Gyermekvasút túraverseny Budai-hegyek Gyermekvasút
Okt. 3. Zselic csücskében Mindszentgodisa  
Okt. 7. Dr. Lénárt János Emlékverseny Bükk Heves mTSz
Okt. 7. Őszi Tájoló   Bp.II.kTSz
Okt. 7. Zöld pont Bánya, Dennai erdő Zöldpont Kaposvár
Okt. 8. LRI Kupa Budapest dél LRI
Okt. 14. Kinizsi Kupa Velencei Szabadegyháza
Okt. 16. Éjszakai Ifjúsági Váltóverseny Bükk BAZmTjSz
Okt. 21. Mátra Kupa nappali Mátra Gyöngyös vTb
Okt. 23. Köztársaság Kupa Budai-hegyek BKV
Okt. 27. Avas Kupa ifjúsági Bükk Avas
Okt. 28. elSant Őszi Kupa Mecsek Baranya mTSz
Nov. 10. Nappali Ifjúsági Váltó Bükk BAZmTjSz
Nov. 18. Mátrai őszi   Gyöngyös vTb
Dec. 5. Keresd a Mikulást Göcsej Zala mTSz

Elméleti, város és tájismereti versenyek

Jan. 22. Csík Judit Természetjáró Elméleti Vetélkedő   Csongrád mTSz
Feb. 12. Szeged helyismereti vetélkedő   Csongrád mTSz
Feb. 18. Ki tud többet a Bükkről vetélkedő (általánosiskolás)   BAZmTjSz
Feb. 25. Ki tud többet a Bükkről vetélkedő (középiskolás)   BAZmTjSz
Feb. 26. Városimereti verseny Nagykanizsa Kanizsa
Márc. 4. XI. Sophianae Városismereti verseny Pécs IfjTur
Márc. 18. 12. Kaposvári Városismereti Verseny Kaposvár KTTE
Ápr. 15. Városimereti verseny Buda Pest mTSz
Ápr. 15. Városimereti verseny Debrecen HBmDvTb
Ápr. 30. Esztergomi vízmú-show(r)   EHE
Okt. 14. 20. Tolnai Tarisznyások Környezetismereti Versenye   Tolna mTSz
Okt. 18. Ki tud többet a Bükkről vetélkedő   BAZmTjSz
Nov. 4. Városimereti verseny Pécs Pécs vTSz
Nov. 15. Városimereti verseny Pest Pest mTSz


Az MTSZ 2000. évi eseménynaptára
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja

Módosítva: 00/09/18