Az 1996-97. évi Nemhivatalos
Országos Tájékozódási Túrabajnokság
végeredménye

A csapatbajnokság végeredménye
Az egyéni bajnokság végeredménye

Csapatbajnokság részeredményei

Országos Egyéni Bajnokság Hollóstető
Tájoló '96 éjszakai Ópusztaszer
Tubes-Juve Kupa Mecsek, Remeterét
Tájoló '96 őszi Sóly
Mátra Kupa őszi Mátrakeresztes
Őszi Kupa Mecsek, Fehérkút-Darázskút

Mecseki Tavaszi Kupa Árpádtető
Velence Kupa Pákozd
Azimut Kupa Hollóstető
Tájoló '97 tavaszi Magyarkút
Százhalom '97 Szentmártonkáta
Akela Kupa Mecsek
XII. Bauxitkutató Kupa éjszakai Sóly
Kinizsi Kupa Nadap



A csapatbajnokság végeredménye

Sor-
sz.
Egyesület neve Országos
egyéni bajn.
Tájoló
éjsz.
Tubes
Kupa
Tájoló
ősz
Mátra
Kupa
Őszi Kupa
Mecsek
Tavaszi K.
Mecsek
Velence
Kupa
Tájoló
tavasz
Azimut
Kupa
Akela
Kupa
Százha-
lom'97
Baux.k.
Kupa
Kinizsi
Kupa
Pontszám
összesen
1 Szentes   20(R)   27* 33*   21*   27       26 14 168
2 Kinizsi SC, Szabadegyháza 12 7* 19 9 19*   7 24 20     16 6 20(R) 159
3 Bauxitkutató SE, B.almádi 25   13* 21 16*       24     4 20(R) 23 146
4 Mátra TK, Gyöngyös 25   7 5 20(R)   17*   9 7   21 2 13 126
5 Miskolci VSC 28* 10   11* 18*   10*   13 12     2 6 110
6 PIAR.   42     2       50           94
7 Dunai Finomító   9   20(R)     6         20(R) 18 8 81
8 Tiszaújvárosi SC 20(R)+4     2 26*   6     14     4 3 79
9 Zugliget   21*   28*         24       4   77
Bp. II. ker. Term.barát Szöv.   8*   26*   3 5*   20(R)     5 5 5 77
Viktória DSK, Zichyújfalu     9       11 13 13         31 77
12 Gémes TE, Bp   8*   20 23*       7         2 60
13 Meteor SE, Sz.fehérvár       6     8 20(R) 11       3 11 59
14 Baranya m.Term.barát Szöv.     20(R)     21 6+10(R)               57
15 Kinizsi Encián, Bp 4 9   16     8*   15         2 54
DÉMÁSZ Rezét SE, Baja 16   14   6 2 7       5     4 54
17 Vasárnapi Focisták   10   15 16   4   4       2   51
18 MOL BSE       16*     3*   11     12   7 49
19 Vörösmarty, Miskolc 13   6       2     20(R)       4 45
20 Miskolci El. VSK 21                 19         40
Repülőgépes Szolg.       15* 11*       10       2 2 40
22 Elektromos SE, Pécs     6*     2+20(R) 2       7       37
23 BP. Meteor TE   6   17         11           34
24 POEÜ SK     5     7 2+10(R)       7     2 33
25 Akela, Bicsérd     8     3 1       20(R)       32
26 II. k. Tb. Sp., Bp.                 31           31
27 Szegedi Elektromos 2 9 2       15               28
28 Tolnai DSK, Székesfehérvár               27             27
29 Hanák Kolos TE, Gyöngyös         9       17           26
R. Kath. Gimn., Kaposvár     9     5 8       4       26
31 Elektromos SE, Sárospatak 9       10         6         25
"Horváthka"       9 5       6       2 3 25
33 Kiskun, Kiskunfélegyháza             24               24
Bánki Donát Szki, Ajka                         24   24
35 Budai Pedagógus       4*         17     2     23
Sellyei Természetjárók     9     14                 23
37 KTE 9                 12         21
Szabadidő SE, Nyírtelek         9         12         21
Ipari Min. SE       19*         2           21
40 "Marianum"       9*         11           20
Grisa Team, Pécs     5     7 5       3       20
42 KSH   5*   14                     19
43 ASE, Paks         7   11               18
Bánki D., Pécs     5     9 4               18
45 TITÁSZ, Nyíregyháza       9 2             6     17
PTTE, Pécs     4*       2       11       17
Molnárkák       7         2       6 2 17
48 Pécsi Zászlósok     9     7                 16
Petőfi DSK, Csabdi               11*           5 16
Fehérvár TE, Székesf.vár               8           8 16
51 BKV       7*         2     4   2 15
52 Troll           5 9               14
Budai Petőfi   5   2 2       2       3   14
Babits Gimn., Pécs     4     4 2       4       14
MVM SE       2     4           6 2 14
56 Mindszentgodisa             13               13
57 "Százholdas Pagony"     7   1 4                 12
Bakancsos XI       7       3 2           12
DÉMÁSZ, Nagykőrös     8       4               12
Lokomotív TE, Budapest                   12         12
TSC, Tatabánya                 12           12
Völgység TE, Bonyhád             11 1             12
63 Állateüi Állomás, Pécs     9       2               11
Magyar Szabadalmi Hivatal   7   2         2           11
65 Benke Rezső   5   5                     10
DÉLÁSZ Kft.                 3     7     10
Erdei Iskola, Pécs             10               10
MÁV Igazgatóság, Debrecen                   10         10
69 "Kóválygók", Atkár         9*                   9
433 SZKM   9                         9
Dunakeszi VSE                 9           9
Epertea             9               9
Huelyék           9                 9
Kőbányai Barangolók       9                     9
Mecseki E. Rt.           9                 9
Mi vagyunk   9*                         9
TNT, Gyöngyös         9                   9
Zöld Sportok Klubja, Misk.                   9         9
Statisztika                       9     9
Mókus Örs, Pápa                         9   9
81 Margita 344,2                       8     8
Bártfa DSK, PÉcs     8                       8
BSE, Bonyhád     8                       8
ÉDÁSZ SE                 8           8
OSI Bringa   8*                         8
Téry ODK, Veszprém                         8   8
87 Erdőjárók, Gyöngyös         7                   7
Kékes SC, Gyöngyös         7                   7
Mezőcsáti VMTE 7*                           7
Nyíregyháza 7                           7
TITÁSZ, Debrecen   7                         7
Veszprémi TC                         7   7
Bakonyi M.hegyi TK                         7   7
Szentjánosbogarak                         7   7
95 112-es Szakmunkásképző                   6         6
Boda             6               6
BOSE           6                 6
Érdi Cserkész                 6           6
Mi a Manó, Bp.     2 4                     6
Sziklaszilárd SE, Csór               6             6
Vértesi Erőmű SE                 6           6
DESE                       6     6
Család (Sándor-család)       2*         2     2     6
LRI MALÉV       2         2     2     6
Moha és Páfrány, Pécs             2       4       6
Dmahac                     6       6
ARAUCARIA, BP.                           6 6
108 Fantázi, Pécs             5               5
Formula Stúdió                 5           5
Mg. I., Tokaj                   5         5
Mocskos Ápr. Hóesés                 5           5
Old Jumpers     3     2                 5
Szt. Rita Cserkészcsapat 5*                           5
SZVSE, Bp.         5                   5
Szonda-család                       5     5
Szentpálok           3         2       5
Tyotyuár, Székesfehérvár                           5 5
118 501 sz. SzK I., Komló             4               4
K.E.V.E., Gyöngyös         4*                   4
Mórágy             4               4
Nimród Cserkészcsapat 4                           4
Pelyva, Kecskemét             4               4
Pocscs, Bp.         4                   4
Pollack, Pécs     2     2                 4
SÓLY-OM       4                     4
126 Svastits, Pécs             2       2       4
TAR-KÁK, Ajka                         4   4
Ifjú Mormoták, Bp.             2             2 4
Ybl Szakközépisk., Sz.fehérvár                           4 4
"Gyötri", Gyöngyös         3*                   3
131 Tokaji Öregfiuk                   3         3
Verseghy F. Gimn.       3                     3
Veszprémi Egy. BE                         3   3
134 "A" Klub, Bp.         2                   2
1F Baráti Kör, Székesf.vár               2             2
Apáczai Dombóvár             2               2
Baán-család, Pécs             2               2
Baktató Bakancsok     2                       2
Balek, Pécs             2               2
BÉFART Rt., Baja             2               2
Bp. XIX. ker.       2                     2
Cserkészkülönitm., T.újv.                   2         2
Csiga Biga és Tsa, Kaposvár             2               2
Don Bosco Cs.cs. Kaposvár             2               2
EHE           2                 2
Eltájoltak           2                 2
Erdők rémei     2                       2
Gyalog galopp, Pécs     2                       2
Half Dome AK, Pécs             2               2
Hargita, Pécs             2               2
Hatvan                 2           2
Hegyek Vándora TE, Bp.             2               2
Hobó           2                 2
Kátoly     2                       2
Kodály Gimn., Pécs     2                       2
Kórház, Szekszárd             2               2
Kovácsék, Paks             2               2
Kóválygók, Pécs             2               2
Köbön 20, Bonyhád             2               2
Lajhár           2                 2
Leöwey Gimnázium           2                 2
Lokomotív, Debrecen                   2         2
Mecseki Csavargók             2               2
Mg. ODK, Szentlőrinc     2                       2
Mici Mackó, Pécs     2                       2
Ösvényleső, Pécs     2                       2
Plusssz Nro 1       2                     2
Ságvári ODK, Kazincbarcika                   2         2
Sarki Pocok, Pécs             2               2
Szorgos Termeszek, Bp.             2               2
Tatabányai SC       2                     2
Tazmániai ördögök           2                 2
Téli Nyuszi, Baja             2               2
Tenkes TE     2                       2
Torkos Boci   2                         2
Tornádó SE, Gárdony               2             2
Totaltel                 2     2     2
Ujhelyi           2                 2
Urán-Poncsó     2                       2
VILEDA, Budapest XXXI.               2             2
Vincellérek, Pécs             2               2
Zerge, Gyöngyös         2                   2
Zeusz villámai         2                   2
Hardi Tamás, Keszthely                     2       2
PVSK                     2       2
186 Hirtelen Halál     1                       1
Savanyúcukor, Komló     1                       1
Vizivárosi LSE, Székesf.vár               1             1
Szent László Cserkészcsapat                       1     1

* Kategória-összevonások után



Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja