Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság 1998,
közösségek versenye

I. forduló Bakancsos Atom Kupa Paks-Ürgemező, 1998. március 15.
II. forduló Tavaszi Kupa Pécs-Mecsek, 1998. március 28.
III. forduló Tavaszi Tájoló '98 Nagykovácsi, 1998. április 19.
IV. forduló Azimut Kupa Bükk-hegység, Csurgói erdészház, 1998. április 25.
V. forduló Varsányi Kupa Csillebérc, 1998. április 25.
VI. forduló Százhalom '98 Budapest, Szépvölgy, 1998. május 23.
VII. forduló Encián Kupa Miskolc-Csanyik völgy, 1998. május 23.
VIII. forduló Tubes Kupa Pécsbánya, "Ezeréves", 1998. szeptember 26.
IX. forduló Tájoló-Ősz '98 Mindszent-puszta, 1998. 10.10.
X. forduló Kinizsi Kupa Csákányospuszta, 1998. 10.17.
XI. forduló Mátra Kupa Mátrafüred, 1998. október 24.
XII. forduló Őszi Kupa

Értékelési pontszámok

I. forduló
Bakancsos Atom Kupa
Paks-Ürgemező, 1998. március 15.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 Kinizsi SC, Szabadegyháza 1,3 21     4 2 23
2 Meteor TE, Székesfehérvár     1,2 16     16
3 Kazincbarcikai TE 4,5 15         15
  Mátra TbK, Gyöngyös 4,5 15         15
5 Kinizsi Encián TE 1 12         12
6 DÉMÁSZ Rezét SE, Baja 2 10         10
  MOL BSE, Bp 2 10         10
8 BxTSE, Balatonalmádi 3 9         9
9 Moha és Páfrány 5 7         7
10 Kórház Team         1 6 6
  Viktória DSK, Zichyújfalu     3 6     6
12 ASE, Paks     4 5     5
13 Qeen     5 4     4
  Csiga Biga         2 4 4
15 Miki         3 3 3
16 Gigi         5 1 1

II. forduló
Tavaszi Kupa
Pécs-Mecsek, 1998. március 28.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 Kinizsi Encián (Bp.) 1 12 3 6     18
2 Füles (Fodor Péter és társai) 1 12         12
3 DÉMÁSZ Rezét SE (Baja) 2 10         10
  Mátra TbK (Gyöngyös) 2 10         10
5 Erőterv (Bp.) 3 9         9
  Kazincbarcikai TE 3 9         9
  Pelyva (Pécs?)     1 9     9
8 Völgység TE. (Bonyhád) 5 7     5 1 8
  Horváthka (Bp.) 4 8         8
  BxTSE (Balatonalmádi) 4 8         8
11 Kiskun 5 7         7
  Viktória DSK (Zichyújfalu)     2 7     7
13 Vaddisznók         1 6 6
14 Kockásfülű Hiúz     4 5     5
15 Szupercsapat         2 4 4
  Szentes K.     5 4     4
17 Szekszárdi Ötös         3 3 3
18 Zöldfülűek         4 2 2

III. forduló
Tavaszi Tájoló '98
Nagykovácsi, 1998. április 19.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 Szentesi K., Szentes 3 9 2,2,5,5 22     31
2 BxTSE, Balatonalmádi 1,4,4 28         28
3 Kinizsi Encián, Bp. 4 8 2*,3* 13     21
4 PIAR     1,3,4, 20     20
5 MVTE 1,5 19         19
6 Statisztika 4*,5* 15         15
7-9 LOSZI, Bp 1 12         12
7-9 Fehérvár TE, Székesfehérvár 1* 12         12
7-9 KTE, Kazincbarcika 1 12         12
10 Zugliget DSE     3,4 11     11
11-14 DÉMÁSZ Rezét SE, Baja 2 10         10
11-14 XI. ker. Bakancsosok, Bp 2 10         10
11-14 BEAC, Bp. 2 10         10
11-14 Atomerőmű SE, Paks 2 10         10
15-19 Erőterv SE 3 9         9
15-19 Kinizsi SC, Szabadegyháza 3 9         9
15-19 METEOR , Székesfehérvár     1* 9     9
15-19 Viktória DSK, Zichyújfalu     1 9     9
15-19 MOL BSE, Bp. 3 9         9
20-21 Mátra TbK, Gyöngyös 4 8         8
20-21 MVSC, Miskolc 4* 8         8
22-25 LRI Benke Rezső, Bp. 5 7         7
22-25 Gémes TE, Bp 5 7         7
22-25 IKMI TE     2* 7     7
22-25 Pecsét(ny)elők 5 7         7
26 Kotolics család     4* 5     5
27 Tiszaújvárosi SC     5 4     4

Megjegyzés: A *-al megjelölt helyezések a kiírás szerint elvégzett összevonások után alakultak ki.

IV. forduló
Azimut Kupa
Bükk-hegység, Csurgói erdészház, 1998. április 25.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 TSC, Tiszaújváros 2,2 20 4 5     25
2 KTE, Kazincbarcika 1,3 21         21
3 MVSC, Miskolc 4,5 15         15
4 Kinizsi Encián, Budapest 1 12         12
5-6 Kinizsi SC, Szabadegyháza 3 9         9
5-6 Ságvári ODK, Kazincbarcika     1 9     9
7 Totoya 4 8         8
8-9 VTBK, Bánréve 5 7         7
8-9 "Száguldó kisértetek", Nyírtelek     2 7     7
10 Mezőgazdasági Ifi, Tokaj     3 6     6
11 Miskolci Elektromos     5 4     4

V. forduló
Varsányi Kupa
Csillebérc, 1998. április 25.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
E l é r t h e l y e z é s e k é s p o n t s z á m o k
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1-2 TITÁSZ 3,5,3 25         25
1-2 Mátra TK, Gyöngyös 2,4,5 25         25
3 ELMŰ, Budapest 2,4 18         18
4-7 ETV-ERŐTERV, Budapest 1 12         12
4-7 BKV, Budapest 1 12         12
4-7 Araucaria, Budapest 1 12         12
4-7 MOL BSE, Budapest 1 12         12
8-9 Moha és Páfrány, Pécs 2 10         10
8-9 Szenczi Molnár Albert 2 10         10
10-11 Kinizsi SC, Szabadegyháza 3 9         9
10-11 Budai Petőfi, Budapest 3 9         9
12-13 Horváthka, Budapest 4 8         8
12-13 LRI Benke Rezső, Budapest 4 8         8
14-15 Sárospatak 5 7         7
14-15 OVIT-K, Budapest 5 7         7

VI. forduló
Százhalom '98
Budapest, Szépvölgy, 1998. május 23.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1-2 Budai Pedagógus 1* 12 1* 9     21
1-2 Mátra TK 1,3 21         21
3 MOL BSE 2,4 18         18
4 Vasárnapi Focisták 2 10 2 7     17
5-6 Molnárkák 1 12         12
5-6 ERŐTERV (Budapest) 1* 12         12
7 LRI Benke Rezső 5* 7         11
8 Kinizsi SC (Szabadegyháza) 2* 10         10
9-11 Horváthka 3 9         9
9-11 Totoya 3* 9         9
9-11 Dunai Finomító (Százh.batta)     1 9     9
12-13 Margita 344,2 (Gödöllő) 4 8         8
12-13 Fehérvár TE (Székesfehérvár) 4* 8         8
14-16 Statisztika (Budapest) 5 7         7
14-16 LOSZI     2* 7     7
14-16 BxTSE 5 7         7
17-18 Budai Petőfi     3 6     6
17-18 Medosz Rep. Szolg.     3* 6     6
19-20 Zugliget     4 5     5
19-20 Dunakeszi VSE     4* 5     5
21 Zarándi-Simonidesz     5* 4     4

VII. forduló
Encián Kupa
Miskolc-Csanyik völgy, 1998. május 23.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 TSC, Tiszaújváros 2,3,3,4,5 43         43
2 MVSC, Miskolc 1,2,4,5 37         37
3 Elektromos SE, Miskolc 1,3 21         21
4 Deák Ferenc ODK 4,5 15         15
5 KTE, Kazincbarcika 1 12         12
6 Kinizsi SC, Szabadegyháza 2 10         10

VIII. forduló
Tubes Kupa
Pécsbánya, "Ezeréves", 1998. szeptember 26.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 Viktória DSK, Zichyújfalu 4 8 1 9     17
2 BxTSE, Balatonalmádi 4*, 5* 15         15
3 Zöldpont, Kaposvár 1 12         12
4 Mátra TK, Gyöngyös 2 10         10
5 Meteor SE, Székesfehérvár     3, 5 10     10
6 Kinizsi SC,Szabadegyháza 3 9         9
7 Völgység TE, Bonyhád 3* 9         9
8 Micimackó és Malacka     2 7     9
9 KTE, Kazincbarcika 5 7         7
10 DÉMÁSZ-Rezét SE 5 7         7
11 Vaddisznók és Jóbarátok         1 6 6
12 JPTE, Pécs     4 5     5
13 PASZ, Pécs         2 4 4
14 Gyalog-Galopp         3 3 3
15 Pandák         4 2 2
16 Spice Girls         5 1 1

IX. forduló
Tájoló-Ősz '98
Mindszent-puszta, 1998. 10.10.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 MVSC (Miskolc) 1,3,3 30         30
2 OTSE 1,2 22         22
3 Kinizsi Encián (Budapest) 2,5 17 5 4     21
4 Vasárnapi Focisták     1, 3 15     15
5 Rep.gép. Szolgálat     2, 3 13     13
6-9 Kinizsi SC (Szabadegyháza) 1 12         12
6-9 LRI Benke Rezső (Budapest) 1 12         12
6-9 Viktória DSK (Zichyújfalu) 4 8 5 4     12
6-9 Totoya 1 12         12
10-12 Erőterv (Bp.) 2 10         10
10-12 Mátra TK (Gyöngyös) 2 10         10
10-12 ASE (Paks) 2 10         10
13-17 KTE, Ifjú Bak. (Kazincbarcika) 3 9         9
13-17 Hegyek Vándorai (Budapest) 3 9         9
13-17 Miskolci Elektromos 3 9         9
13-17 Prohászka Ottó Gimn.     1 9     9
13-17 Zugliget     1 9     9
18-21 Bajte 4 8         8
18-21 BKV (Budapest) 4 8         8
18-21 Szentesi K. (Szentes) 4 8         8
18-21 Rezét SE, (Baja) 4 8         8
22-27 Fehérvár TE (Székesfehérvár) 5 7         7
22-27 Várnai 5 7         7
22-27 Hanák Kolos SE 5 7         7
22-27 Horváthka (Budapest) 5 7         7
22-27 1026.sz Szt.László cs.cs.     2 7     7
22-27 Budai Petőfi     2 7     7
28 BTSK     3 6     6
29-31 LOSZI     4 5     5
29-31 EGI     4 5     5
29-31 Ip. MIn.     4* 5     5
32 Csepel     5* 4     4

X. forduló
Kinizsi Kupa
Csákányospuszta, 1998. 10.17.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1-2 Viktória DSK, Zichyújfalu 3 9 1 9 3 3 21
1-2 Mátra Tk, Gyöngyös 1,3 21         21
3 BxTSE, Balatonalmádi 2,4 18         18
4 Meteor SE, Sz.fehérvár     3,5 10 1 6 16
5 ERŐTERV, Bp. 1 12         12
6 P.I.T.E., Pécs 2 10         10
7 KTE, Kazincbarcika 4 8         8
8-10 Hegyek Vándorai, Bp. 5 7         7
8-10 MVSC, Miskolc 5 7         7
8-10 Kinizsi Encián, Bp.     2 7     7
11 Szentesi K., Szentes     4 5 5 1 6
12 Rezét SE, Baja         2 4 4
13 Kinizsi SC, Szabadegyháza         4 2 2

XI. forduló
Mátra Kupa
Mátrafüred, 1998. október 24.

S.sz. Közösség
(egyesület, iskola, szakosztály, stb.)
megnevezése
Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 Viktória DSK, Zichyújfalu 1 12 1 9     21
2 MVSC, Miskolc 2, 4 18         18
3 Hanák Kolos TE 4 8 1 9     17
4 Kinizsi SC, Szabadegyháza 3 9 5 4     13
5-7 Kinizsi Encián TE, Budapest 1 12         12
5-7 KTE, Kazincbarcika 1 12         12
5-7 Szentesi K., Szentes     3, 3 12     12
8-9 ERŐTERV, Budapest 2 10         10
8-9 Horváthka, Budapest 2 10         10
10-13 Rep. Szolg.     4, 5 9     9
10-13 MOL BSE, Budapest 3 9         9
10-13 TOTOYA, Budapest 3 9         9
10-13 GYVSC     1 9     9
14 P.I.T.E., Pécs 4 8         8
15-20 Kiss-család     2 7     7
15-20 LOSZI     2 7     7
15-20 TSC, Tiszaújváros 5 7         7
15-20 Vadas Jenő     2 7     7
15-20 Moha és Páfrány, Pécs 5 7         7
15-20 Miskolci Elektromos 5 7         7
21 19909     3 6     6
22-23 Kotolics-család     4 5     5
22-23 LRI "Benke Rezső"     4 5     5
24 Csőke-család     5 4     4

XII. forduló
Őszi Kupa

S.sz. Közösség (egyesület, iskola, szakosztály, stb.) megnevezése Elért helyezések és pontszámok
"A" kategória "B" kategória "C" kategória Összes
pontszám
helyezések p.sz. helyezések p.sz. helyezések p.sz.
1 Kinizsi SC, Szabadegyháza 1, 2, 4 30         30
2 MÁTRA TK, Gyöngyös 2, 4 18         18
3 DÉMÁSZ Rezét SE, Baja 1 12     5 1 13
4 ASE, Paks     3, 4 11     11
5-7 BxTSE,Balatonalmádi 3 9         9
5-7 Moha és Páfrány, Pécs 3 9         9
5-7 P.I.T.E., Pécs     1 9     9
8-10 LRI "Benke Rezső" TE 5 7         7
8-10 Viktória DSK, Zichyújfalu     2 7     7
8-10 Völgység TE, Bonyhád 5 7         7
11 Janus + Erdélyi, Pécs         1   6
12-13 Dráva TSE     5 4     4
12-13 Zöldfülűek (BMTSZ )         2   4
14 Vaddisznók és Jóbarátok         3   3
15 3 fő Harci Marci         4   2

Értékelési pontszámok

  Helyezések
A verseny foka 1 2 3   4   5
"A" 12 10 9   8   7
"B" 9 7 6   5   4
"C" 6 4 3   2   1



Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság eredménye
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja