Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság 1998
A kategória végeredménye

S.sz. Név
(Csapatnév, közösség,székhely)
A helyezések után járó pontszámok A legjobb öt
eredmény
átlaga
BAK TaK TT AK VK SZh EK TuK ŐT KK MK ŐK
III.15. III.28. IV.19. IV.25. IV.25. V.23. V.23. IX.26. X.10. X.17. X.24. X.31.
1 Mórocz Imre (ERŐTERV, BP.)   9 9   12 12     10 12 10   11.2
2 Zárdai István (Ifjú Bakancsosok, Kazincbarcikai TE) 8   12 12     12 7 9 8     10.6
3 Horváth T. Róbert (Kinizsi I., Kinizsi SC, Szabadegyháza) 12   9 9     10 9 12   9 8 10.4
4 Horváth T. Csaba (Kinizsi I., Kinizsi SC, Szabadegyháza) 9   6   9 10   6 9   6   8.6
5 Horváth András (Horváthka)   8     8 9     7   10   8.4
6 Ács Gábor (Totoya)       8   9     12   9   7.6
7 Szádeczky-Kardoss Géza (LRI Benke Rezső, Bp.)     7   8       12     7 6.8
8 Geisz Ferenc (Moha és Páfrány, Pécs) 7       10           7 9 6.6
9 Garadnay Gábor (KTE, Kazincbarcika)       10     9 1 6 5     6.2
10 Kardos Gábor (Viktória DSK, Zichyújfalu)               8   9 12   5.8
11 Deme Klára (ERŐTERV, Bp.)   6 6   9           7   5.6
12 Sztancsik György (MVTE, Hegyek Vándorai)     12           9 7     5.6
13 Simon Péter (Mátra TbK, Gyöngyös)     8         10 10       5.6
14 Szkalisity József (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)   10 10         7         5.4
15 Fonth Zoltán (Kinizsi I., Kinizsi SC, Szabadegyháza) 6   3   6 7   3     3   5
16 Szepesi Imre (Fehérvár TE, Székesfehérvár)     12     8     4       4.8
17 Fodor Péter (Füles, Zöldpont)   12           12         4.8
18 Serestey Á. (Totoya)       2   6     9   6   4.6
19 Fodor Emese (KTE, Kazincbarcika)     9       9 4         4.4
Széles Gábor (EŐTERV SE, Bp.)     3   6 9     4 9     4.4
Franczva László (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja) 10                     12 4.4
22 Végvári Béla (Fehérvár TE, Székesfehérvár)     9     5     7       4.2
23 Jakab Albert (Atomerőmű SE, Paks)     10           10       4
Kardos Gáborné (Viktória DSK, Zichyújfalu)               5   6 9   4
Szabó Ágnes (BKV, Budapest)         12       8       4
26 Varró Lídia (MVTE, Hegyek Vándorai)     9           6 4     3.8
27 Csóka Antal (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)   7 7         4         3.6
Márton Zoltán (P.I.T.E., Pécs)                   10 8   3.6
29 Rácz Róbert (Moha és Páfrány, Pécs) 4       7             6 3.4
30 Szentpétery Piroska (Horváthka)         5 6       1 4   3.2
Takács S. (LRI Benke Rezső, Bp.)     4     4       9     3.2
32 Haszpra L. (Statisztika)     8     7             3
33 Baksa T. (Atomerőmű SE, Paks)     7           7       2.8
Üveges László (TSC, Tiszaújváros)       7     7           2.8
35 Bota János (P.I.T.E., Pécs)                   7 5   2.4
Molnár András (Molnárkák)           12             2.4
Pattantyús Ágnes (OTSE, Bp.)                 12       2.4
Samu Ferenc (Araucaria)         12               2.4
Szebeni Zsolt (LOSZI, Bp.)     12                   2.4
Pethe Zoltán (Kóma, Kazincbarcikai TE)                     12   2.4
41 Bánki Ilona (Horváthka, Bp.)                   4 7   2.2
42 Albert Gábor (Szenczi Molnár Albert)         10               2
Czakó G. (Vasárnapi Focisták)           10             2
Fazekas K. (XI. ker. Bakancsosok)     10                   2
Koren T. (BEAC)     10                   2
Nemesházi László (ELMŰ, Budapest)         10               2
Pattantyús Sándorné (OTSE, Bp.)                 10       2
Szállási László (TSC, Tiszaújváros)       10                 2
Tóth A. (OTSE, Bp.)                 10       2
Kenyér Zoltán (Kinizsi SC, Szabadegyháza)                       10 2
51 Herner Ágnes (Füles)   9                     1.8
Balkányi Ferenc (Miskolci Elektromos)                 9       1.8
Bartók Júlia (MVSC, Miskolc)                 9       1.8
Brolly Gábor (Zöldpont, Kaposvár)               9         1.8
Daku Erzsébet (TITÁSZ)         9               1.8
Farkas Á. (LOSZI, Bp.)     9                   1.8
Kotolics János (TITÁSZ)         9               1.8
Lehoczky Kálmán (Araucaria)         9               1.8
Molnár Dorottya (Molnárkák)           9             1.8
Nagy Gábor (Kinizsi II., Kinizsi SC, Szabadegyháza) 9                       1.8
Várszegi Attila (Miskolci Elektromos SK.)             9           1.8
Fazekas Gábor (Kóma, Kazincbarcikai TE)                     9   1.8
Virág György (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)                       9 1.8
Keszte Zsuzsa (LRI Benke Rezső, Budapest)         5             4 1.8
65 Berczik N. (BAJTE)                 8       1.6
Gelányi Zoltán (Rezét SE, Baja)                 8       1.6
Jakab Éva (Atomerőmű SE, Paks)     4           4       1.6
Keszthelyi Attila (ELMŰ SE, Budapest)         8               1.6
Knauer Anna (Bxtse, Balatonalmádi)     8                   1.6
Nagy István (Miskolci VSC)             8           1.6
Tokár Béla (Sárospatak)         8               1.6
Váradi Zsófia, (MVSC, Miskolc)                 6       1.6
Varga Anna (Margita 344.2)           8             1.6
Vári K. (LRI Benke Rezső, Bp.)     1     7             1.6
Molnár Tamás (Hanák Kolos)                     8   1.6
76 Angyal András (TITÁSZ)         7               1.4
Balázsi Julianna (Szenczi Molnár Albert)         7               1.4
Bodnár Jné (XI. ker. Bakancsosok)     7                   1.4
Csányi D. (Várnai)                 7       1.4
Dávid Andrea Mátra TK, Gyöngyös)               7         1.4
Farkas Sándor (Gémes TE, Bp.)     7                   1.4
Galambos K. (Vasárnapi Focisták)           7             1.4
Hermann Gábor (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja) 7                       1.4
Kasztovszky Béla (OVIT-K, Budapest)         7               1.4
Kónya A. (BEAC)     7                   1.4
Kovalik M. (Kinizsi E., Bp.)                 7       1.4
Kun A. (OTSE, Bp.)                 7       1.4
Máté István (Kiskun)   7                     1.4
Nemesházi Lászlóné (ELMŰ, Budapest)         7               1.4
Németh Anna (Kinizsi SC, Szabadegyháza)             7           1.4
Tarnai Anita (Bánréve)       7                 1.4
Barkóczyné Marton Adrienn (Miskolci Elektromos)                     7   1.4
Kenyér Mariann (Kinizsi SC, Szabadegyháza)                         1.4
94 Bakos Krisztián (Kinizsi II., Kinizsi SC, Szabadegyháza) 6                       1.2
Barta L. (Miskolci Elektromos)                 6       1.2
Beck Péter (ERŐTERV, Bp.)           6     7       1.2
Bereczki Klára (TITÁSZ)         6               1.2
Czöndör Laura (Kinizsi SC, Szabadegyháza)       6                 1.2
Harsányi Z. (Totoya)                 6       1.2
Hugyecz G. (Mátra Tk, Gyöngyös)                 7       1.2
Kiss Eszter (Zöldpont, Kaposvár)               6         1.2
Koch Eszter (Füles)   6                     1.2
Kotolics Jánosné (TITÁSZ)         6               1.2
Móder Jánosné (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)                       6 1.2
Palocsay Noémi ("LRI" Benke Rezső, Bp.)                 6       1.2
Pecze István (Miskolci Elektromos SK.)             6           1.2
Samu András (Araucaria)         6               1.2
Surányi T. (Szentes K., Szentes)     6                   1.2
109 Czikk József (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)   4           1         1
Keszthelyi Csaba (ELMŰ SE, Budapest)         5               1
Kiss István (Sárospatak)         5               1
Kiszela Gergő (Miskolci VSC)             5           1
Lénárt Tibor (Horváthka)   5                     1
Molnár Attila (Ifjú Bakancsosok, Kazincbarcikai TE) 5                       1
Orosz K. (Totoya)       5                 1
Rauf Andrea (Kinizsi SC, Szabadegyháza)                       5 1
Rigó Jné (Rezét SE, Baja)                 5       1
Szetlmajer L. (BAJTE)                 5       1
Varga Alina (Margita 344.2)           5             1
Bagi István (Hanák Kolos)                     5   1
121 Balla László (Bánréve)       4                 0.8
Burján H. (Vasárnapi Focisták)           4             0.8
Czina T. (Vörösmarty I. Miskolc)     4                   0.8
Csuzi András (P.I.T.E., Pécs)                   4     0.8
Dománszky Zoltán (Völgység TE, Bonyhád)   4                     0.8
Farkas János (TSC, Tiszaújváros)       4                 0.8
Gyurecskó Csilla (TITÁSZ)         4               0.8
Hajdú Csilla (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja) 4                       0.8
Kasztovszky Gyöngyi (OVIT-K, Budapest)         4               0.8
Kun Zoltán (Tiszaújvárosi SC)             4           0.8
Máté Nikoletta (Kiskun)   4                     0.8
Molnár András (Szenczi Molnár Albert)         4               0.8
Nemesházi Ádám (ELMŰ, Budapest)         4               0.8
Szádeczky-K. Béla (Kinizsi E., Bp.)                 4       0.8
Szalai L. (Gémes TE, Bp.)     4                   0.8
Takács M. (Statisztika)           4             0.8
Üveges Tamás (TSC, Tiszaújváros)       4                 0.8
Várnai K. (Várnai)                 4       0.8
Rácz Róbert (Moha és Páfrány, Pécs)                     4   0.8
Molnárné Tornai Gabriella (Miskolci Elektromos)                     4   0.8
141 Bakócziné (Miskolci Elektromos)                 3       0.6
Béres József (Miskolci Elektromos SK.)             3           0.6
ifj. Kotolics János (TITÁSZ)         3               0.6
Kovács Erzsébet (TITÁSZ)         3               0.6
Kovács Ildikó (ERŐTERV, Bp.)   3                     0.6
Kun Bné (Szentes K., Szentes)     3                   0.6
147 Keszthelyi Orsolya (ELMŰ SE, Budapest)         2               0.4
Merényi János (Sárospatak)         2               0.4
Vári Z. (BAJTE)                 2       0.4
Vályi Nagy Károly (Hanák Kolos)                     2   0.4
151 Máray Ágnes (OVIT-K, Budapest)         1               0.2
Mátécsa Attila (TITÁSZ)         1               0.2
Nemcsok Anita (Kiskun)   1                     0.2
Stefán Gergely (Bánréve)       1                 0.2
Török Bálint (Moha és Páfrány, Pécs) 1                       0.2
Várnai M. (Várnai)                 1       0.2

Megjegyzés: A versenyzők sorrendjét az öt legjobb eredményük átlaga határozza meg. Az ötnél kevesebb versenyen részt vett versenyzők teljesítményét úgy értékeltük, mintha a hiányzó versenyeken helyezetlenek lettek volna.



Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság eredménye
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja