Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság 1998
Éjszakai bajnokság végeredménye

Közösségek versenye
Egyéni értékelés



Közösségek versenye

S.sz. Csapatnév (közösség, székhely) Az elért pontszámok Az elért
pontszámok
összege
Bauxitk. Kupa Isobau Kupa Tájoló '98
V. 30-31. VIII. 29-30. IX. 12-13.
1. PIÁR, Kecskemét     46 46
2. Mátra TK, Gyöngyös 19 7 9 35
3. Szentesi K, Szentes 23   10 33
4. KTE, Kazincbarcika 20   10 30
5. Kinizsi Encián TE, Bp.   10 16 26
6. Vörösmarty Műv. Ház, Miskolc   21   21
7. MVSC, Miskolc   12 7 19
P.I.T.E., Pécs   7 12 19
9. MOL BSE, Budapest     17 17
10. Rep.gépes Szolg., Budaörs 6   9 15
11. ARAUCARIA, Budapest     12 12
12. Budai Pedagógus     10 10
Hanák-Kolos TE, Gyöngyös   10   10
Horváthka, Budapest     10 10
LRI Benke Rezső, Budapest 10     10
16. KSH, Budapest     9 9
Miskolci Elektromos   9   9
Mókus Örs, Pápa 9     9
Szentjánosbogarak, Veszprém 9     9
Veszprémi TC, Veszprém 9     9
21. BxTSE, Balatonalmádi   8   8
LOSZI, Budapest     8 8
ESE, Sárospatak   8   8
TOTOYA, Budapest     8 8
25. 433. sz. cs. cs. és Prohászka O. Gimnázium     7 7
Hangya SC, Budapest 7     7
Kinizsi SC, Szabadegyháza 7     7
MÉG TAKTIKA SE     7 7
TITÁSZ, Nyíregyháza     7 7
30. Bánki Donát SZKI, Ajka 5     5

Megjegyzés:

  1. A közösségek sorrendjét az éjszakai versenyeken elért eredményeik határozzák meg. (Az elért helyezések után járó pontszámok összegződnek!)
  2. Az értékelésbe nemcsak a felsőfokú versenyek számítanak bele

Egyéni értékelés

S.sz. A versenyző neve (közösség, székhely) Az elért pontszámok Az elért
pontszámok
összege
Bauxitk. Kupa Isobau Kupa Tájoló '98
V. 30-31. VIII. 29-30. IX. 12-13.
1 Zárdai István (KTE, Kazincbarcika) 12   10 22
Dr. Pócsik József (Mátra TK, Gyöngyös) 10   12 22
Farkas Lajos (Szentesi K., Szentes) 12   10 22
4 Márton Zoltán (P.I.T.E., Pécs)   7 12 19
Csarnai Béláné (MVSC, Miskolc)   12 7 19
Kovalik András (Kinizsi Encián TE, Bp.)   10 9 19
7 Bácskai György (Mátra TK, Gyöngyös) 7   9 16
Vörös Tamás (Mátra TK, Gyöngyös) 9 7   16
9 Molnár Imre (Szentesi K., Szentes) 7   7 14
10 Kiszela Miklós (MVSC)   9 4 13
Garadnay Gábor (KTE, Kazincbarcika) 6   7 13
12 Szamosi Csaba (Vörösmarty Műv. Ház, Miskolc)   12   12
Erdélyi Ferenc (Araucaria, Bp.)     12 12
14 Zsebeházy Zsuzsa, (Budai Pedagógus, Bp.)     10 10
Vári Károly, LRI "Benke Rezső" 10     10
Horváth András("Horváthka", Bp.)     10 10
Czinder Péter (Hanák Kolos TE, Gyöngyös)   10   10
Bodor Ilona (Mátra TK, Gyöngyös) 6 4   10
19 Vass Ágnes (Szentesi K., Szentes) 9     9
Várszegi Attila (Miskolci Elektromos)   9   9
Szilvásy Dénes (Vörösmarty MŰv. Ház, Miskolc)   9   9
Somogyi Lajos (Mókus Örs, Pápa) 9     9
Simon Péter (Mátra TK, Gyöngyös)     9 9
Samu Ferenc (Araucaria, Budapest)     9 9
Pattantyús M. (MOL BSE, Budapest)     9 9
Kovács I. (P.I.T.E., Pécs)     9 9
Földesi Tibor (Veszprémi TC) 9     9
Fodor Emese, KTE, Kazincbarcika 9     9
Fodor Béla (Vörösmarty Műv. Ház, Miskolc)   9   9
Albert G. (KSH, Budapest)     9 9
31 Tokár Béla (ESE, Sárospatak)   8   8
Szebeni Zsolt (LOSZI, Budapest)     8 8
Lelkes Péter (MOL BSE, Budapest)     8 8
Fodor István (KTE, Kazincbarcika) 8     8
Baross Gábor (BxTSE, B.almádi)   8   8
Ács Gábor (Totoya, Budapest)     8 8
37 Zsebeházi Sz. (Budai Pedagógus)     7 7
Vály Piroska (Horváthka, Budapest)     7 7
Szádeczky-Kardoss Béla (Kinizsi E.TE, Budapest)     7 7
Szabó Zoltán (Kinizsi E. TE, Budapest)   7   7
Palocsay Noémi (LRI "Benke Rezső", Budapest) 7     7
Molnár Tamás (Hanák Kolos TE, Gyöngyös)   7   7
Horváth T. Róbert (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 7     7
44 Vajai István (Veszprémi TC) 6     6
Somogyi László (Mókus Örs, Pápa) 6     6
Rónoki E. (P.I.T.E., PÉcs)     6 6
Pecze István, Miskolci Elektromos   6   6
Kun S.-né (Szentesi K., Szentes) 6     6
Kovalik Béla (Kinizsi E. TE, Budapest)     6 6
Gulyás András (Araucaria, Budapest)     6 6
Czina Tivadar (Vörösmarty Műv. Ház, Miskolc)   6   6
Bordák Balázs (Mátra TK, Gyöngyös)     6 6
Balogh I. (MOL BSE, Budapest)     6 6
Balázs I. (KSH, Budapest)     6 6
Gál Krisztina (Vörösmarty Műv. Ház, Miskolc)   6   6
56 Serestey Á. (Totoya, Budapest)     5 5
Lelkes Péterné MOL BSE, Budapest     5 5
Komáromi Zs. (LOSZI, Budapest)     5 5
K. Gellai Mária (BxTSE, B.almádi)   5   5
Jármy Zoltán (ESE, Sárospatak)   5   5
Garadnay Sándor (KTE, Kazincbarcika) 5     5
62 Takács Sándor (LRI "Benke Rezső", Budapest) 4     4
Szabó Tamás (P.I.T.E., Pécs)   4   4
Kovalik Gábor (Kinizsi E. TE, Budapest)     4 4
Kása Erzsébet (Szentesi K., Szentes) 4     4
Horváth T. Csaba (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 4     4
Badár László (Szentesi K., Szentes)     4 4
68 Szőke Zsolt ( Mátra TK, Gyöngyös)     3 3
Molnár Péter 3     3
Kupcsulik A. (KSH, Budapest)     3 3
Hrivnyák Gyula (ESE, Sárospatak)   3   3
Asztalos Zs. (MOL BSE, Budapest)     3 3
Sváb László (Kinizsi E. TE, Budapest)     3 3
74 Quitt András, MOL BSE, Budapest     2 2
Mihály Z. (Totoya, Budapest)     2 2
Merényi János (ESE, Sárospatak)   2   2
77 Mislyenácz Péter (P.I.T.E., Pécs)   1   1
ifj. Farkas Lajos (Szentesi K., Szentes) 1     1
Fonth Zoltán (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 1     1

Megjegyzés:

  1. A versenyzők sorrendjét az éjszakai versenyeken elért eredményeik határozzák meg. (Az elért helyezéseik után járó pontszámok összegződnek!)
  2. Csak a felsőfokú versenyben elért eredmények számítanak bele az értékelésbe.



Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság eredménye
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja