Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság 1998
a közösségek versenyének végeredménye

S.sz. Csapatnév (közösség), székhely A helyezések után járó pontszámok A legjobb öt
eredmény
átlaga
BAK TaK TT AK VK SZh EK TuK ŐT KK MK ŐK
III.15. III.28. IV.19. IV.25. IV.25. V.23. V.23. IX.26. X.10. X.17. X.24. X.31.
1. MVSC (Miskolc)     8 15     37   30 7 18   21.6
2. Mátra Természetbarát Klub, Gyöngyös 15 10 8   25 21   10 10 21   18 20
3. Kinizsi SC, Szabadegyháza 23 - 9 9 9 10 10 9 12 2 13 30 17.6
4. Kinizsi Encián TE, Budapest 12 18 21 12         21 7 12   16.8
5. Viktória DSK, Zichyújfalu 6 7 9         17 12 21 21 7 16
6. BxTSE, Balatonalmádi 9 8 28     7   15   18   9 15.8*
7 TSC, Tiszaújváros     4 25     43       7   15.8*
8 Kazincbarcikai TE, Kazincbarcika 15 9 12 19     12 7 9 8 12   14
9 Szentes K., Szentes - 4 31           8 6 12   12.2
10 MOL BSE, Budapest 10 - 9   12 18         9   11.6
11 ETV-ERŐTERV, Budapest - 9 9   12 12     10 12 10   11.2
12 Meteor TE, Székesfehérvár 16 - 9         10   16     10.2
DÉMÁSZ Rezét SE, Baja 10 10 10         7 8 4   13 10.2
14 LRI Benke Rezső, Bp.     8   8 11     12   5 7 9.2
15 Horváthka , Budapest - 8     8 9     7   10   8.4
16 Miskolci Elektromos       4     21   9   7   8.2
17 Totoya       8   9     12   9   7.6
18 Atomerőmű SE, Paks 5 - 10           10     11 7.2
19 Moha és Páfrány, Pécs 7 -     10           7 9 6.6
20 Vasárnapi Focisták           17     15       6.4
21 LOSZI, Bp.     12     7     5   7   6.2
22 Medosz Rep. Szolgálat           6     13   9   5.6
23 Statisztika     15     7             5.4
Fehérvár TE, Székesfehérvár     12     8     7       5.4
P.I.T.E.                   10 8 9 5.4
26 TITÁSZ         25               5
27 Zugliget DSE     11     5     9       4.8
Budai Petőfi, Budapest         9 6     7       4.8
Hanák Kolos SE                 7   17   4.8
Völgység TE, Bonyhád   8           9       7 4.8
31 OTSE                 22       4.4
32 Budai Pedagógus           21             4.2
33 PIAR     20                   4
BKV, Budapest         12       8       4
35 MVTE     19                   3.8
36 ELMŰ, Budapest         18               3.6
37 Hegyek Vándorai                 9 7     3.2
38 Deák Ferenc ODK             15           3
39 Araucaria, Budapest         12               2.4
Molnárkák           12             2.4
Füles - 12                     2.4
Zöldpont TE, Kaposvár               12         2.4
IKMI TE     7           5       2.4
44 BEAC, Bp.     10                   2
Szenczi Molnár Albert         10               2
XI. ker. Bakancsosok     10                   2
Kotolics család     5               5   2
48 Dunai Finomító           9             1.8
Pelyva - 9                     1.8
Ságvári ODK, Kazincbarcika       9                 1.8
Micimackó és Malacka               9         1.8
Prohászka Ottó Gimn.                 9       1.8
GYVSC                     9   1.8
Vaddisznók és Jóbarátok               6       3 1.8
55 "Száguldó kisértetek", Nyírtelek       7                 1.6
Margita 344.2 (Gödöllő)           8             1.6
Bajte                 8       1.6
58 Gémes TE, Budapest     7                   1.4
OVIT-K, Budapest         7               1.4
Pecsét(ny)elők     7                   1.4
Sárospatak         7               1.4
VTBK "Idioteam", Bánréve       7                 1.4
Várnai                 7       1.4
10026. sz Szt. László cs.cs.                 7       1.4
Kiss-család                     7   1.4
Vadas Jenő                     7   1.4
67 Kórház Team 6 -                     1.2
Mezőgazdasági Ifi, Tokaj       6                 1.2
Vaddisznók - 6                     1.2
BTSK                 6       1.2
19909                     6   1.2
Janus + Erdélyi                       6 1.2
Zöldfülűek - 2                   4 1.2
74 Dunakeszi VSE           5             1
Kockásfülű Hiúz - 5                     1
JPTE, Pécs               5         1
EGI                 5       1
78 Zarándi-Simonidesz           4             0.8
Csiga Biga 4 -                     0.8
Qeen 4 -                     0.8
Szupercsapat - 4                     0.8
PASZ, Pécs               4         0.8
Csepel                 4       0.8
Csőke-család                     4   0.8
Dráva TSE                       4 0.8
86 Miki 3 -                     0.6
Szekszárdi Ötös - 3                     0.6
Gyalog-Galopp               3         0.6
89 Pandák               2         0.4
3 fő Harci Marci                       2 0.4
91 Gigi 1 -                     0.2
Spice Girls               1         0.2

*: A holtversenyt a két csapat között a kiírás értelmében az döntötte el, hogy BxTSE ért el első helyezést, a TSC nem.


Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság eredménye
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja