Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság 1999
A kategória végeredménye

 

S.sz. Név (Csapatnév -közösség-, székhely) A helyezések után járó pontszámok A legjobb öt eredmény átlaga
BAK RK CsK Szh'99 BxK OEB IsK BK TK ŐT KK MK ŐK
III.13. IV.10. V.08. V.22. V.29. VI.05. VIII.28. IX.11. IX.25. X.09. X.16. X.23. X.30.
1 Ács Gábor (Totoya)       9 9 12 13 11 8 11   5.5 5 11.2
2 Zárdai István (KTE, Kazincbarcika)         13 8       9 8 11 7 9.8
3 Horváth T. Róbert (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 10 11 9 8   6   9   8     9 9.6
4 Serestey Áron (Totoya, Budapest)       6 6   10 8 5 8   8.5 8 8.5
5 Rauf Andrea (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 7 8 6 5       6   5     6 6.6
6 Bota János (P.I.T.E., Pécs)   8 11               11     6
7 Hadnagy Árpád (Kinizsi SC, Szabadegyháza   5       16           8   5.8
8 Franczva László (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)             10   8     10   5.6
9 Márton Zoltán (P.I.T.E., Pécs)     5       10       8     4.6
10 Szamosi Csaba, Miskolc           16   7           4.6
11 Jakab Albert (Atomerőmű SE, Paks)   7       14               4.2
12 Fodor Emese (KTE, Kazincbarcika)         10 10               4
Fodor Péter (Zöldpont, Kaposvár)                 11   9     4
Gál Krisztina, Miskolc           16   4           4
Kardos Gáborné (Viktória DSK, Zichyújfalu) 10                     10   4
Koch Eszter (Zöldpont, Kaposvár)                 8   6   6 4
17 Kiszela Miklós, MVSC, Miskolc           12   7           3.8
18 Geisz Ferenc (Old Jumpers Túraszakosztály, Pécs)   9             9         3.6
Simon Péter (Mátra TK, Gyöngyös) 7           11             3.6
20 Fazekas Gábor (Miskolci Egyetem, Miskolc)     8                 8.5   3.3
21 Szádeczky-Kardoss Géza (LRI Benke Rezső Term.járó Szako., Bp.)     7*           9         3.2
22 Garadnay Gábor (KTE, Kazincbarcika)                   6   8   2.8
Gránicz János, Dunakeszi           14               2.8
Kardos Gábor (Viktória DSK, Zichyújfalu) 7                     7   2.8
25 Pethe Zoltán (Miskolci Egyetem, Miskolc)   3 5                 5.5   2.7
26 Tari Z., DÉLÁSZ     7       6             2.6
27 Dr. Pavlovics Gy., (Zöldpont TE, Kaposvár)                         11 2.2
Földesi Tibor (Veszprémi Tájfutó Klub, Veszprém)         11                 2.2
Móder Jánosné (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)             7         4   2.2
Szkalisity József (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)                 11         2.2
Takács Sándor (LRI Benke Rezső Term.járó Szako., Bp.)       11                   2.2
Barkócziné Marton Adrien (Miskolci Elektromos SE)               11           2.2
33 Berényi Üveges Judit (Ipari SzKI és Gimn., Veszprém)         10                 2
Bodor Ilona, Mátra TK, Gyöngyös           10               2
Keszte Zsuzsa (LRI Benke Rezső Term.járó Szakosztály, Bp.)     4*           6         2
Pálfalvi György (Totoya, Budapest)         3   7             2
Széles Gábor (ERŐTERV,Budapest)           10               2
38 Németh Ferencné, (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)                 2     7   1.8
Pethe Attila (KTE, Kazincbarcika)                     5   4 1.8
Rácz Lajos, DÉLÁSZ             9             1.8
Rácz Róbert (Old Jumpers Túraszakosztály, Pécs)   6             3         1.8
Szádeczky-Kardoss T. (LRI Benke Rezső Term.járó Szako., Bp.)     1* 8                   1.8
Virág György (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)             4   5         1.8
Farkas János (Tiszaújvárosi SC)               9           1.8
45 Bagó Gy., (Zöldpont TE, Kaposvár)                         8 1.6
Csóka Antal (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja)                 8         1.6
Dománszky Zoltán (Völgység TE, Bonyhád)           8               1.6
Földesi Csaba (Veszprémi Tájfutó Klub, Veszprém)         8                 1.6
Nagy Róbert (Mátra TK, Gyöngyös)             8             1.6
Szilágyi Gábor (Old Jumpers Túraszakosztály, Pécs)   2             6         1.6
Végvári Béla (Fehérvár TE, Székesfehérvár) 8                         1.6
Vogyicska Roland, PITE     8                     1.6
Tokár Béla (Sárospataki Elektromos SE)               8           1.6
Hrivnyák Gyula (Miskolci Elektromos SE)               8           1.6
Dányi Ildikó (MLBE, Miskolc)               8           1.6
56 Benczes Gábor (elSant-ak, Pécs)                 7         1.4
Markó András (Ipari SzKI és Gimn., Veszprém)         7                 1.4
Molnár Tamás (Hanák Kolos TE, Gyöngyös)                       7   1.4
Pozsgai Tibor (MÉM REPSZ. SE, Budapest)                       7   1.4
Szabó Tamás (P.I.T.E., Pécs)             7             1.4
Szárnya Pál (Mátra TK, Gyöngyös)                 7         1.4
Szebeni Zsolt (LOSZI, Budapest)                     7     1.4
Várkonyi T. , DÉLÁSZ     4       3             1.4
Zsebeházy Zsolt (Budai Ped.)                   7       1.4
65 Bartók Júlia (MVSC, Miskolc)           6               1.2
Széles Gábor (ETV-ERŐTERV SE, Budapest)       7                   1.2
Tiser Ernő (Tiszaújvárosi SC)               6           1.2
68 Kiss Eszter (Zöldpont, Kaposvár)                 5         1
Máray Ágnes (OVIT-K, Budapest)   5                       1
Molnár Péter (Veszprémi Tájfutó Klub, Veszprém)         5                 1
Rónoki Eszter (P.I.T.E.)                     5     1
Szepesi Imre (Fehérvár TE, Székesfehérvár) 5                         1
Ulicny János (Sárospataki Elektromos SE)               5           1
Kiss János (MLBE, Miskolc)               5           1
75 Bagi Iván (Hanák Kolos TE, Gyöngyös)                       4   0.8
Baksa T. (Atomerőmű SE, Paks)   4                       0.8
Beck Péter (ETV-ERŐTERV Rt., Budapest)       4                   0.8
Dániel Andrea Mátra TK, Gyöngyös) 4                         0.8
Orsányi Beatrix (LOSZI, Budapest)                     4     0.8
Pozsgai Péter (MÉM REPSZ. SE, Budapest)                       4   0.8
Szárnya István (Mátra TK, Gyöngyös)                 4         0.8
Zsebeházy István (Budai Ped.)                   4       0.8
Szögi L. (MVTE, Miskolc)               4           0.8
84 Izsáki Boglárka (Zöldpont, Kaposvár)                     3     0.6
85 Bába István (KTE, Kazincbrcika)                     2     0.4
Mohácsi Ferenc (Fehérvár TE, Székesfehérvár) 2                         0.4
Nagy Gábor (Kinizsi SC, Szabadegyháza)       2                   0.4
Kállai József (Sárospataki Elektromos SE)               2           0.4
89 Beck Róbert (ETV-ERŐTERV Rt., Budapest)       1                   0.2
Fercs Lajos (Atomerőmű SE, Paks)   1                       0.2
Nagy Zsolt, DÉLÁSZ     1                     0.2
Vályi-Nagy Károly (Hanák Kolos TE, Gyöngyös)                       1   0.2
Fodor Béla (Miskolc)               1           0.2
Székely T. (MVTE, Miskolc)               1           0.2

Megjegyzés: A versenyzők sorrendjét az öt legjobb eredményük átlaga határozza meg. Az ötnél kevesebb versenyen részt vett versenyzok teljesítményét úgy értékeltük, mintha a hiányzó versenyeken helyezetlenek lettek volna.



Nemhivatalos Országos Tájékozódási Csapatbajnokság 1999 eredmények
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja