Nemhivatalos Országos Tájékozódási Túrabajnokság 1999
A50 kategória végeredménye

 

S.sz. Név
(Csapatnév -közösség-, székhely)
A helyezések után járó pontszámok A legjobb
öt ered-
mény
átlaga
BAK RK CsK Szh'99 BxK OEB IsK BK TK ŐT KK MK ÖK
III.13. IV.10. V.08. V.22. V.29. VI.05. VIII.28. IX.11. IX.25. X.09. X.16. X.23. X.30.
1 Horváth T. Csaba (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 11 11   8     13 8 11 9     11 11.4
2 Vörös Tamás (Mátra TK, Gyöngyös) 6 5       16 11 7     8     9.6
3 Fonth Zoltán (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 8 8         10   8         6.8
4 Adorján Antal (Atomerőmű SE, Paks)   9 7*           8       7 6.2**
5 Pásztor Istvánné (MVSC, Miskolc)           8   9 7   7     6.2**
6 Kovalik András (Kinizsi E. TE, Budapest)                   11 9 9   5.8
7 Bárány László (MOL OTSE, Budapest)       6           7   11   4.8
8 Farkas Lajos (Szentesi K., Szentes)       11 10                 4.2
Lelkes Péterné (OTSE, Budapest) 2           6     5   8   4.2
Nagy Mihály (Szentesi K., Szentes)         13               8 4.2
11 Budai Ottó (Mátra TK, Gyöngyös)           14     6         4
Szabó Zoltán (Kinizsi E. TE, Budapest)                   8 6 6   4
Horváth T. Csabáné (Kinizsi SC, Szabadegyháza)       5   10   5           4
14 Csarnai Béláné (MVSC, Miskolc)           12           7   3.8
15 Badár László (Szentesi K., Szentes)       7 11                 3.6
16 Quitt András (MOL OTSE, Budapest) 8           9             3.4
17 Dr. Pócsik József ( Mátra TK, Gyöngyös)           6     9         3
Kanfi Horváth Imréné (Szentesi K., Szentes)         10               5 3
19 Dománszky Zoltán (Völgység TE, Bonyhád)                     8   6 2.8
Knauer József (BxTSE, Balatonalmádi) 7 7                       2.8
Bialkó Gyuláné (MVSC, Miskolc)               6 4   4     2.8
22 Törék István (MOL OTSE, Budapest)       9           4       2.6
23 Molnár Imre (Szentesi K., Szentes)       8 4                 2.4
Wollner Pál (Atomerőmű SE, Paks)   6             5       1 2.4
25 Chlebovits Miklós (Völgység TE, Bonyhád)                     11     2.2
Tislerics Endre (Tiszaújvárosi SC)               11           2.2
27 Lelkes Péter (OTSE, Budapest)             3     2   5   2
Péter Imre, (Atomerőmű SE, Paks)     4*           2       4 2
29 Csonka Károly (Budai Petőfi, Budapest)         9                 1.8
30 Baross Gábor (BxTSE, Balatonalmádi)                       8   1.6
Kun Sné (Szentesi K., Szentes)         8                 1.6
Rónai József (ASE, Paks)                         9 1.6
Borbély József (Tiszaújvárosi SC)               8           1.6
34 Kovácsné Vass Ágnes (Szentesi K., Szentes)         7                 1.4
35 Kovács András (Budai Petőfi, Budapest)         6                 1.2
36 K. Gellai Mária (BxTSE,, Balatonalmádi)                       5   1
Kis József (MOL OTSE, Budapest) 5                         1
Kovács Tünde (Szentesi K., Szentes)       5                   1
39 Badár Sándor (Szentesi K., Szentes)       4                   0.8
Lugosi Judit (MVSC, Miskolc)                       4   0.8
Polp István (BxTSE, Balatonalmádi)   4                       0.8
Kiskun Magda (MVSC, Miskolc)               3     1     0.8
Magyari Kálmán (MVSC, Miskolc)                       1   0.2

Megjegyzések: A versenyzőok sorrendjét az öt legjobb eredményük átlaga határozza meg. Az ötnél kevesebb versenyen részt vett versenyzők teljesítményét úgy értékeltük, mintha a hiányzó versenyeken helyezetlenek lettek volna.
*: Kategóriák összevonása után kapott pontszám
**: A sorrendet a közös versenyen elért jobb eredmény döntötte el.



Nemhivatalos Országos Tájékozódási Csapatbajnokság 1999 eredmények
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja