Országos Természetjáró Tájékozódási Csapatbajnokság 1998 eredménye

A kategória

S.sz. Csapatnév (közösség, székhely) H e l y e z é s i s z á m o k A legjobb öt
helyezési szám
összege
Az elért
helyezési
számok átlaga
BAK TaK TT AK VK SZh EK BkKé IK ÉT TuK ŐT KK MK ŐK
III.15. III.28. IV.19. IV.25. IV.25. V.23. V.23. V.30. VIII.29. IX.19. IX.26. X.10. X.17. X.24. X.31.
1. Ifjú Bakancsosok (Kazincbarcikai TE) 4 11 0 0 - - 0 0 - 0 4.5 3 - - - 0  
2. ERŐTERV (ETV-ERŐTERV, Budapest) 12 2 3 - 0 0 - - 5 - - 2 0 3 - 4  
3. Kinizsi I. (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 0 10 7 3 3 2 2 3 - 6 2 0 - 6 4 6  
4. Mátra III. (Mátra Term.barát Klub, Gyöngyös) 14 4,5 11 4 - - - VK 8 2 0 6 10 - 6 16.5  
5. Rezét III. (DÉMÁSZ-Rezét SE, Baja) 2 8 6 - 9 - - 4 - - 13 9 5 9 0 17  
6. LRI Benke Rezső I. ( LRI B.R. Term.j. Szako.,Bp.) 9 15 12 8 3(Ö.u) 6 9 2 7 - 15 4 4 15 5 18  
7. Horváthka (Budapest) - 3 11 - 4.5 3 - - - 4 12 13 11 4 - 18.5  
8. P.I.T.E. (Pécsi Ifjúsági Természetjáró Egyesület) 6 - 8 - - - - - 4 3 14 - 2 5 - 20  
9. Viktória DSK (Zichyújfalu) 8 - 15 - - - - - 10 - 3 8 3 2 11 24  
10. Moha és Páfrány (Pécs) 5 9 - - 2 - - 21 - - 9 - 7 7 3 24  
11. Kóma (Kazincbarcikai TE) 10 14 16 7 7 - 5 7 - 5 - - 8 0 9 24  
12. Rezét I. (DÉMÁSZ-Rezét SE, Baja) 11 0 5 - 10 - - 8 - - 4.5 14 - 11 7 24.5  
13. MIELVÁ (Miskolci Elektromos SK, Miskolc) - - - 5 - - 3 - 2 - - 6 - 10 - 26  
14. Sárospatak (Sárospataki Elektromos SE) - - - 6 4.5 - 6 - 3 - 8 - - - - 27.5  
15. NYOM-ASE (Atomerőmű SE, Paks) - 6 2 - 8 - 10 - 12 - - 6 12 - 8 30  
16. Vörösmarty III. (Vörösmarty Műv. Ház, Miskolc) - 7 - - - - - 9 0 - - - 6 - 10 32  
17. Kinizsi III. (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 16 12 17 - 12 - - 6 - - 7 - - - 2 39  
18. Fehér-piros (Fehérvár TE, Székesfehérvár) 7 - 4 - - 5 - 20 - - - 10 15 - - 41  
19. BTSK (Bp-i Távbeszélő Sportkör, Bp.) - - 9 - 6 - - 12 6 - - - 9 - - 42  
20. Kinizsi II. (Kinizsi SC, Szabadegyháza) 3 13 22 9 - - 11 - - - 6 - - 14 - 42  
21. Rezét II. (DÉMÁSZ Rezét SE, Baja) 17 4,5 - - 11 -   5 - - 10 12 - 16 - 42.5  
22. MIELBA (Miskolci Elektromos SK, Miskolc) - - - 11 - - 7 - 9 - - 11 - 8 - 46  
23. MVSC Nyuszifül (MVSC, Miskolc) - 21 14 10 - - 8 - 14 8 - 16 - 12 - 52  
24. Kőbonzó (Völgység Turista Egyesület, Bonyhád) 13 18 - - - - - - - 7 11 17 14 - - 62  
25. GÉMES I. (GÉMES TE, Budapest) - - 13 - - 7 - - - - - 15 13 18 - 66  
26. Mókuci (MOL Rt., Dunai Finomító, Százhalombatta) - 16 21 - 11(Ö.u.) - - 11 - - - - 16 17 - 71  
  TSC Fiatalok (Tiszaújvárosi SC, Tiszaújváros) - - - 2 - - 4 - - - - - - 13 -   6.33
  Margita-Gödöllő ("Margita 344,2 " TSE, Gödöllő - - 18 - - 4 - - 14 - - - - - -   12
  MVSC Keresdmeg (MVSC, Miskolc) - - - - - _ 12 - 15 - - - - - -   13.5
  Vörösmarty II. (Vörösmarty Műv. H.,Miskolc) - 19 - - - - - - 11 - - - - - -   15
  Fehérlófia SE ( Tolna) 15 - - - - - - - - - - - - - -   15
  Margita-Budapest ("Margita 344,2" TSE, Gödöllő) - - 19 - - - - - 13 - - - - - -   16
  Georg (MOL Rt., Dunai Finomító, Százhalombatta) - 20 20 - - - - 10 - - - - - - -   16.66
  PASz (Atomerőmű SE, Paks) - 17 - - - - - - - - - - - - -   17
  ELSANT-ak (Pécs) - - - - - - - 18 - - - - - - -   18

Megjegyzések:

  1. Az azonos pontszámmal végzett csapatok között a kiírás értelmében az együtt teljesített versenyeken elért jobb eredmény-, ezek azonossága esetén az elért jobb helyezés döntött.
  2. A vastag vonal alatti csapatoknak nincs öt érvényes bajnoki eredményük, ezért a hivatalos sorrendbe nem voltak besorolhatók. A nemhivatalos értékelésük alapjául szolgáló pontszám az elért helyezési számaik összege/teljesített versenyek száma.

A50 kategória

S.sz. Csapatnév (közösség, székhely) H e l y e z é s i s z á m o k A legjobb öt
helyezési szám
összege
Az elért
helyezési
számok átlaga
BAK TaK TT AK VK* SZh. EK* BkKé* IKé ÉT TuK* ŐT KK MK ŐK
III.15. III.28. IV.19. IV.25. IV.25. V.23. V.23. V.30. VIII.29. IX.19. IX.26. X.10. X.17. X.24. X.31.
1. Kinizsi Encián (Kinizsi Encián TE, Budapest) 0 0 3 0 - - - - 2 2 - 2 6 0 - 2  
2. Mátra I. (Mátra Természetb. Klub, Gyöngyös) 6 6 11 - 2 0 - 0 7 0 - 7 3 - 0 9  
3. Mátra II. (Mátra Természetb. Klub, Gyöngyös) 4 2 9 - 3 2 - 2 5 6 - - 0 - 3 11  
4. MVSC Vadvirág (MVSC, Miskolc) - 11 10 4 - - 2 - 0 4 - 0 5 4 - 12  
5. MOL A (MOL BSE, Budapest 2 8 2 - 0 3 - - - 3 - 4 7 3 - 13  
6. Jura (BxTSE, Balatonalmádi) 3 4 12 - - 6 - - 9 5 2 6 2 - 2 16  
7. Fődolomit (BxTSE, Balatonalmádi) 7 10 0 - - 4 - - 4 8 3 5 4 - 5 17  
8. Vén Bakancsosok (Kazincbarcikai TE) 5 3 5 3 - 7 4 3 - - - - - - - 23  
9. MVSC Nők (MVSC, Miskolc) - - 7 5 - - 0 - 6 7 - 3 8 2 - 23  
10. Vörösmarty I. (Vörösmarty Műv. H., Miskolc) - 7 4 - - - - - 3 - - - 9 - 6 29  
11. Völgységi Vándor (Völgység TE., Bonyhád) 8 5 - - - - - - - 9 0 9 11 - 4 35  
12. TSC Öregek (Tiszaújvárosi SC, Tiszaújváros) - 12 13 2 - - 3 - 8 - - - - 5 - 40  
13. MVM SE (MVM SE, Budapest) - - 6 - - 5 - -       8   - -   5.8
14. Gábor (MOL Rt.,Dunai Finomító,Százhalombatta) - 9 8 - 4 - - 4         10 6 -   8.25
15. Orbán (MOL Rt.,Dunai Finomító,Százhalombatta) - - 14 - - - - -           - -   14

Megjegyzések:

  1. Az azonos pontszámmal végzett csapatok között a kiírás értelmében az együtt teljesített versenyeken elért jobb eredmény-, ezek azonossága esetén az elért jobb helyezés döntött.
  2. A vastag vonal alatti csapatoknak nincs öt érvényes bajnoki eredményük, ezért a hivatalos sorrendbe nem voltak besorolhatók. A nemhivatalos értékelésük alapjául szolgáló pontszám az elért helyezési számaik összege/teljesített versenyek száma.

*: A Varsányi Kupán, az Encián Kupán, a Bauxitkutató Kupán, valamint a Tubes Kupán a bajnokságra benevezett csapatok száma nem érte el az 5-öt, ezért az itt elért eredményeket a bajnoki értékelésnél a Verseny Albizottság állásfoglalása értelmében figyelmen kívül kell hagyni.

A bajnokság versenyeinek rövidítései:



Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja