Országos Természetjáró Tájékozódási Csapatbajnokság 1999. eredménye

A kategória

S.sz. Csapatnév Közösség, székhely A helyezések után járó pontszámok A legjobb
öt pontsz.
összege
Az elért
pont-
számok
átlaga
BAK TK RK TT VK CsK EK IsK BK* TK Zp KK MK ŐK
III.13. III.27. IV.10. IV.18. IV.24. V.08. V.15. VIII.28. IX.11. IX.18. IX.25. X.02. X.16. X.23. X.30.
1 NaTúra Kinizsi SC Term.járó Szako., Sz.egyháza 0 38 0   0 11 0       37 0   27 22 0  
2 Ifjú Bakancsosok Kazincbarcikai TE, Kazincbarcika 90 11 350 80 146   97     102   0 8 0 33 52  
3 TOTOYA TOTOYA baráti közösség, Budapest 78   60 42 46 195 38 0     9   190 20 28 95  
4 NYOM-ASE Atomerőmű SE, Paks   2 25 90 100 154       44 34 6 117   137 111  
5 Kóma M.E. Miskolci Egyetem, Miskolc 160 499 242 76   17 53     0   82 187 20 45 135  
6 Moha és Páfrány Old Jumpers Túraszakosztály, Pécs 120 40 6       76       4 120 31   94 157  
7 P.I.T.E Pécsi Ifjúsági Természetjáró Egyesület 115 213 16 60 128 0 373 131         0 68** 101 177  
8 Zöldpont Zöldpont Életmódklub, Kaposvár 40 0 182     167         0   2   0** 209  
9 ERŐTERV ETV-ERŐTERV RT., Budapest 40     0 30 187           15 132     217  
10 DÉLÁSZ Elektromos SE, Szeged 40 269 153     103   212   22       27   345  
11 Rezét II. DÉMÁSZ-Rezét SE 78 62     54         114 103   130 94   391  
12 "CBB" Viktória DSK, Zichyújfalu 70 25         233         50 155     533  
13 Túracipók Kinizsi SC Term.járó Szako., Szabadegyháza 86   318 150 74 158         272         740  
14 Kinizsi Encián-2 Kinizsi TE, Budapest 151 235               332     174 30   922  
15 TORNÁDÓ Vasutas Term.j. Bükki Egyesülete, Miskolc     104                         104  
16 MÁTRA III. Mátra Természetbarát Klub, Gyöngyös 20 157 174         96                 111.8
17 Bójavadászok Kazincbarcikai TE, Kazincbarcika 244     50     58                   117.3
19 MIELVA Miskolci Elektromos SK, Miskolc     194       160           205 54     153.3
18 Sárospatak Sárospataki Elektromos SE, Sárospatak       146 38   307                   163.7
20 ELSANT-ak Baranya Megyei Term.barát Szövetség, Pécs           637         20           330.5
21 Tiszavirág TSC Term.járó Szakosztálya, Tiszaújváros   878           1330         116       774.6
22 IFU Szekszárdi Ifjúsági Unió, Szekszárd     1062                           1062
23 Gál Krisztina - Szamosi Csaba Miskolc                                  

Megjegyzés: Az öt versenyt nem teljesített csapatok közötti sorrendet az egy teljesített versenyre jutó átlagpontszám határozza meg.
*A Verseny Albizottság döntése értelmében a rendezés hiányosságai miatt a Bükk Kupa eredményei a bajnoki értékelésnél nem vehetők figyelembe!
**A megjelölt két eredmény a bajnoki sorrend megállapításánál nem volt figyelembe vehető, mert a csapatok túllépték a kiírásban meghatározott létszámhatárt (Az adott versenyen hetedik versenyző is szerepelt a csapatban!)

A36 kategória

S.sz. Csapatnév Közösség, székhely A helyezések után járó pontszámok A legjobb
öt pont-
szám
összege
Az elért
pont-
számok
átlaga
BAK TK RK TT VK CsK EK IsK* BK** TK Zp KK MK ŐK
III.13. III.27. IV.10. IV.18. IV.24. V.08. V.15. VIII.28. IX.11. IX.18. IX.25. X.02. X.16. X.23. X.30.
1 LRI Benke Rezső I. LRI Benke Rezső Term.járó Szako., Budapest   317   0 70 0 2     0 29 100 0 67   2  
2 Rezét III. DÉMÁSZ-Rezét SE 64 0     58 41       320 33 0 164 0 71 74  
3 "HAMM!' Viktória DSK, Zichyújfalu 0 27     Feladta 35           23 91 0   85  
4 Rezét I. DÉMÁSZ-Rezét SE 22 50     114 84         0   64   497 220  
5 Kőbonzo Völgység Turista Egyesület, Bonyhád 22 106 284               185 179 166   492 658  
6 MVSC Nyuszifül MVSC Természetjáró Szakosztály, Miskolc   565 692 254               194   355   2060  
7 Nagyék POEü SK, Pécs   6                         0   3
8 Fehér-piros Fehérvár TE, Székesfehérvár 20     122 60               27       57.25
9 Horváthka Horváth András és barátai, Budapest 122   0                   203 45     92.5
10 "Nyúlláb" Miskolci Vasutas Term.járó Egyesület, Miskolc       262 0         306             181
11 "MÁTRAI" Szárnya-család, Gyöngyös         624   0       79     121     206
12 GEOPROSPER Bauxitkutató TSE, Balatonalmádi 208 426   406               112         346.7
13 MIELBA Miskolci Elektromos SK, Miskolc     1046       77           656       623.6

Megjegyzés: Az öt versenyt nem teljesített csapatok közötti sorrendet az egy teljesített versenyre jutó átlagpontszám határozza meg.
*: A nyolcadik fordulóban nem jelent meg a kiírásban megkövetelt min. 3 csapat, ezért az ott elért eredményeket nem lehet figyelembe venni
**: A Verseny Albizottság döntése értelmében a rendezés hiányosságai miatt a Bükk Kupa eredményei a bajnoki értékelésnél nem vehetők figyelembe!

A50 kategória

S.sz. Csapatnév Közösség, székhely A helyezések után járó pontszámok A legjobb
öt pont-
szám
összege
BAK TK RK TT VK CsK EK IsK BK* TK Zp KK MK ŐK
III.13. III.27. IV.10. IV.18. IV.24. V.08. V.15. VIII.28. IX.11. IX.18. IX.25. X.02. X.16. X.23. X.30.
1 Kinizsi-Hungrana Kinizsi SC Term.járó Szako., Szabadegyháza 0 0 0 0 50   66 0     0 0       0
2 Fődolomit Bauxitkutató TSE, Balatonalmádi 86 3 221 42     62     140   50 26 6 16 93
3 Kinizsi Encián Kinizsi TE, Budapest 67 82               0     13 4   166
4 Lassú neutronok Atomerőmű SE Term.járó Szako., Paks     87   114 0         75 14     14 190**
5 MÁTRA II. Mátra Természetbarát Klub, Gyöngyös 30 22 99   424     20         19     190**
6 MVSC Őszikék MVSC Természetjáró Szakosztály, Miskolc   52 276 132   18         84 92 22 18   194
7 MOL A OTSE, Budapest 40 40   156 634     133         71 0   284
8 Völgységi Vándor Völgység Turista Egyesület, Bonyhád 100   246   82 106           108 0   0 288
9 MÁTRA I. Mátra Természetbarát Klub, Gyöngyös 122 120 182   48           40   55     385
10 Jura Bauxitkutató TSE, Balatonalmádi 40   114 154     101     368     37     446
11 Vén Bakancsosok Kazincbarcikai TE, Kazincbarcika 126     258 0   0     86           470
12 Szőke Tisza Tiszaújvárosi SC Term.járó Szakosztálya 174 489   136     273         202 150 118   780
13 MVSC Vadvirág MVSC Természetjáró Szakosztály, Miskolc   696                 128 167 102 14   1107
14 TÁJMENŐK Vasutas Term.járók Bükki Egyesülete, Miskolc   257   80     76 246                

*: A Verseny Albizottság döntése értelmében a rendezés hiányosságai miatt a Bükk Kupa eredményei a bajnoki értékelésnél nem vehetők figyelembe!
**: Az két azonos pontszámmal végzett csapat között a sorrendet a kiírás értelmében az egymás ellen elért eredmények döntötték el.

A bajnokság versenyeinek rövidítései:



Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja