Rezét Kupa

II. REZÉT KUPA
TÁJÉKOZÓDÁSI TÚRAVERSENY

EREDMÉNYEK

Demász-Rezét SE

 

A kategória
A 36 kategória
A 50 kategória
B kategória
C kategória



A kategória

A táblázat oszlopainak jelentése:

1. pont
2. Szögmérés
3. pont
4. pont
5. pont
6. pont
7. Szerkesztés
8. pont
9. Időmérő
10. pont
11. pont
12. Poligon
13. pont
14. Távolságmérés
15. pont
16. Időmérő
17. Irányfésű
18. Szerkesztés
19. pont
20. Kötelező útvonal + Idő
21. pont
22. pont
23. pont
Összes feladathibapont
1. Időhibapont
2. időhibapont
3. Időhibapont
Összes hibapont
Bajnoki pontszám

 

Helye-
zés
Csapatnév Csapattagok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 F 1.idő 2. idő 3. idő Hiba Bajn.
1 NaTúra Horváth T. Róbert, Rauf Andrea, Hadnagy Árpád 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 30 0 0 0 0 0 60 0 12 54 126 0
2 Moha és Páfrány Geisz Ferenc, Szilágyi Gábor, Rácz Róbert 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 20 30 0 30 0 0 0 90 4 10 28 132 6
3 PITE Bota János, Márton Zoltán, Rónoki Eszter 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90 0 10 0 0 10 30 0 0 0 0 0 140 0 0 2 142 16
4 NYOMASE Jakab Albert, Baksz Tamás, Fercs Lajos 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 10 60 0 10 0 0 0 0 0 0 145 4 2 0 151 25
5 TOTOYA Ács Gábor, Serestey Áron, Mihály Zoltán 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 30 0 0 0 70 18 42 56 186 60
6 DÉLÁSZ Rácz Lajos, Várkonyi Tibor, Nagy Zsolt, Voneki Gábor 0 5 0 0 0 0 0 60 0 0 0 90 0 20 0 0 10 0 0 30 0 0 0 215 10 30 24 279 153
7 MÁTRA III. Simon Péter, Godó Krisztina 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90 0 20 0 0 10 0 0 90 0 0 0 220 24 40 16 300 174
8 ZÖLDPONT Fodor Péter, Koch Eszter, Kiss Eszter, Brolly Gábor 0 45 0 0 0 0 30 0 0 0 0 90 0 10 0 0 0 0 0 35 0 60 0 270 12 18 8 308 182
9 MIEL-VA Várszegi Attila, Kazai Norbert, Vida László 0 10 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 20 0 0 20 0 0 60 0 0 0 230 24 22 44 320 194
10 KÓMA ME Fazekas Gábor, Pethe Zoltán, Zsóri István 0 60 0 0 0 0 30 0 0 0 0 60 0 50 0 0 10 30 0 0 0 60 0 300 12 38 18 368 242
11 PART ASE Szeri Ferenc, Riszter Margit 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 0 60 0 60 0 0 0 30 0 5 0 0 0 215 28 68 70 381 -
12 TÚRACIPÓK Kenyér Zoltán, Pinke József 0 60 0 0 0 0 30 0 0 0 60 0 0 30 0 0 10 0 0 30 0 0 100 320 18 12 94 444 318
13 KTE Ifjú bakancsosok Pethe Attila, Bába István 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 10 0 0 10 30 0 30 0 0 100 300 102 22 52 476 350
14 NŐI HÖLGYEK Lakos Tünde, Németh F-né, Pető Éva, Papp I-né 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 10 0 0 10 0 0 60 0 100 100 370 68 74 58 570 -
15 FÜRGE ÜRGE Bednárik Attila, Deli Ferenc 0 10 60 0 0 0 60 0 0 0 60 60 0 30 0 0 20 0 0 90 100 100 100 690 98 58 54 900 -
16 IFJÚSÁGI UNIÓ Varju Andrea, Varga Gábor, Mercz Károly, Berta Csaba 0 10 0 0 0 0 30 0 0 0 0 90 0 10 0 0 100 100 100 150 100 100 100 890 68 90 140 1188 1062

 

A36 kategória

Helye-
zés
Csapatnév Csapattagok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 F 1.idő 2. idő 3. idő Hiba Bajn.
1 HORVÁTHKA Horváth András, Bánki Ilona 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 30 0 0 10 30 0 30 0 0 0 140 34 38 26 238 0
2 KŐBONZÓ Heidinger Zoltán, Heidinger Tibor 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 60 0 0 10 0 0 0 30 0 60 100 100 0 390 14 20 98 522 284
3 ASE PAKS Nagy István 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60 60 0 10 0 0 0 0 0 30 0 100 100 420 64 92 22 598 -
4 M.V.S.C. Nyuszifül Bartók Julianna, Bálint Tibor 0 20 60 0 60 0 0 0 0 0 0 120 0 10 0 0 10 30 0 90 100 100 100 700 62 84 84 930 692
5 MIEL-BA Bakócziné Marton Adrien, Molnárné Tornai Gabriella, Barta László 0 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 10 60 0 40 100 100 210 100 100 100 1000 150 90 44 1284 1046

 

A 50 kategória

A táblázat oszlopainak jelentése:

1. pont   14. pont
2. pont   15. Szerkesztés, Idő
3. pont   16. pont
4. pont   17. pont
5. Távolságmérés   18. pont, Iránymérés
6. Időmérő   19. pont
7. pont   Össz. feladathibapont
8. Kötelező útv., Idő   1. időhibapont
9. Időmérő   2. időhibapont
10. Irányfésű   3. időhibapont
11. pont   Összes hibapont
12. pont   Bajnoki pontszám
13. pont    

 

1 KINIZSI-HU Horváth T. Csaba, Fonth Zoltán 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 2 2 34 0
2 PART ASE, Lassú Neutron Adorján Antal, Wollner Pál 0 0 0 0 0 0 0 50 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0 0 85 16 4 16 121 87
3 Mátra II. Bodor Ilona, Vörös Tamás 0 0 0 0 10 0 0 90 0 10 0 0 0 0 5 0 0 0 0 115 0 14 4 133 99
4 BXTSE dr. Knauer József, Polp István, Knauer Zsófi 0 0 0 0 10 0 0 10 0 10 0 0 0 0 35 0 0 15 0 80 0 62 6 148 114
5 Mátra I. dr. Pócsik József, Budai Ottó, Hugyecs Gábor 0 0 0 0 10 0 0 45 0 0 0 0 0 0 15 0 0 60 0 130 20 22 44 216 182
6 Szentesi K-3 Farkas Lajos, Ifj. Farkas Lajos, Molnár Imre 0 0 0 0 10 0 0 90 0 10 0 0 0 0 60 0 0 0 0 170 62 8 2 242 208
7 BXTSE Fődolomit Baross Gábor, K. Gellai Mária 0 0 0 0 10 0 0 15 0 100 0 0 0 0 30 0 0 60 0 215 0 8 32 255 221
8 Völgységi Vándor Chlebovics Miklós, Dománszky Zoltán 0 0 0 0 10 0 0 120 0 20 0 0 0 0 60 0 0 10 0 220 0 56 4 280 246
9 M.V.S.C. Öszikék Pásztor Istvánné, Bialkó Gyuláné, Kiskun Magdolna 0 0 0 0 10 0 0 0 0 30 0 0 0 0 90 0 0 60 0 190 44 30 46 310 276
10 Tóth János Tóth János 0 0 0 0 20 200 0 90 0 0 0 0 0 0 10 0 0 10 0 330 86 0 32 448 -

 

B kategória

A táblázat oszlopainak jelentése:

1. pont   A álbója (dombon)
2. pont   R jó bója (rókavár)
F 303 fok   12. pont
3. pont   13. 2.időmérő
4. pont   14. távolságmérés (YL)
P 6 perc   15. pont
5. szerkesztett   16. pont
6. pont   17. pont
7. pont   18. pont
8. pont   19. pont
9. pont   B Össz. bójahiba
10. 1.időmérő   I1 1.sz időhiba
P 14 perc   I2 2.sz időhiba
11. kötelező   I3 3.sz időhiba
U álbója (úton)   I Össz. időhiba
D jó bója (dombon)   H Össz. hiba

 

Helye-
zés
Csapatok (*időtúllépés) Csapattagok 1 2 F 3 4 P 5 6 7 8 9 10 P 11 U D A R 12 13 14 15 16 17 18 19 B I1 I2 I3 I H
1. Meteor SE I. Nagy Lajos, Pataki Andrea, Bizderi András 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 - 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 55 24 10 0 34 89
2. Meteor SE II. Tvaruskó Ákos, Szemkeő Ferenc 0 60 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 30 - 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 130 12 22 0 34 164
3. Repülőgépes szolg. NES Kovács Mónika, Király Zoltán, Kiss József, Magyar Endre 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 5 - 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 55 86 14 42 142 197
4. PITE Kovács István, Mayer Heni, Szabó Tamás 0 0 5 0 0 0 30 0 0 0 0 0 60 - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 155 16 20 10 46 201
5. Szegedi Elektromos SE 1. Hegedűs Sándor, Hegedűs Roland 0 0 60 0 0 60 0 0 0 0 0 0 60 - 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 190 2 20 10 32 222
6. Repülőgépes szolg. V V V Kiss Klári, Magyar Lajos, Magyar Emőke, Magyar Emese 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 - 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 60 94 24 48 166 226
7. Varró Varró András, Varró Miklós, Lebedy János, Lebedy Etele 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 - 0 0 30 0 0 0 20 0 0 0 0 0 80 94 20 58 172 252
8. Szentesi K-2 Badár László, Badár Sándor, Kun Sándorné 0 0 10 60 0 0 30 60 0 0 0 0 5 - 0 0 30 0 0 0 10 0 0 0 0 0 205 30 26 30 86 291
9. Kinizsi SC gyalogkakukk Andrássy Péter, Fonth Ádám 0 0 60 0 0 0 0 0 0 60 0 0 0 - 0 0 0 0 100 0 30 0 0 0 0 0 250 2 6 40 48 298
10. Szentesi K-5 Nagy Mihály, Kaufi H. Imréné, Farkas Ilona 0 0 60 0 0 0 30 0 0 0 0 0 5 - 0 0 0 0 0 0 10 100 0 0 60 0 265 70 12 12 94 359
11. Szegedi Elektromos SE 2.* Kecskés János, Pintér Szilveszter, Engi Gábor 0 0 60 0 0 60 0 0 0 0 0 0 60 - 0 0 0 0 0 0 100 100 100 100 100 100 780 106 24 0 130 910
12. ASE-ET * Sean Haynes, Jakab Éva 0 0 60 0 0 0 30 0 0 30 0 0 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1230 150 0 0 150 1380
13. Totoya 2. * Mészáros Péter, Farkas Orsi, Orosz Kata 0 0 60 0 0 60 30 0 0 0 0 0 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1260 126 0 0 126 1386
14. Kószálók 5. * Csátai Erzsébet, Szarvas Roland, Kisföldiné T. Lívia, Deák Mihály 0 0 60 0 100 60 100 60 0 60 60 0 60 150 - - - - 0 0 100 100 100 100 100 100 1310 112 30 0 142 1452
15. Kószálók 1. * Panna Hajnalka, Vörös Angéla, Gelányi Ildikó, Kazinczi Ágnes 0 0 60 0 60 5 30 0 0 0 60 0 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1325 138 0 0 138 1463
16. ENSTO 1. * Ugrai Gábor, Kasza Krisztina 60 0 60 60 100 0 100 100 0 0 60 0 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1650 266 0 0 266 1916
17. Kószálók 2. * Kovács Anikó, Katona Szonja, Mészárosné Mónika,Juhász Gábor 0 0 60 60 60 60 100 0 0 60 60 200 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1770 198 0 0 198 1968
18. Kószálók 6. * Samu G., Mikó Zs., Samu I., Balázs Magdi, Kisföldi Zs. 0 60 60 60 60 60 100 0 0 60 60 200 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1830 180 0 0 180 2010
19. Kószálók 4. * Farkas Andrea, Szanyi László, Csillag Á., Benedek J., Pálity P. 0 60 60 0 60 60 100 0 0 100 60 200 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1810 250 0 0 250 2060
20. Kószálók 3. * Farkas Emese, Horváth Csaba, Romsits Magdolna, Kiss Endre 0 60 60 0 60 60 100 0 0 100 60 200 60 150 - - - - 100 200 100 100 100 100 100 100 1810 256 0 0 256 2066

 

C kategória

Helye-zés Rajt-szám Csapattagok neve Hibapontok
bója idő kérdőív össz
1* 417 Franczva Lászlóné,Franczva Tamás, Franczva Ádám,Dankó Erika 0 4 5 9
1 404 Bakity Gyöngyi, Margittai Katalin, Sevaracz Hajnalka 0 0 15 15
2 418 Bednárik Dénes, Lakos Istvánné, Csóty Nándor 0 0 15 15
3 416 Schaffer József, Schaffer Józsefné, Schaffer Kitti, Schaffer Szandra 0 2 15 17
4 401 Sztuparity Józsefné, Koppányi Magdi, Varga Bea, Tóth Melinda 0 14 5 19
5 414 Kiss Dénes, Kiss András, Ábrahám Attila 0 0 20 20
6 402 Tóth Imréné, Sári Lajosné, Fátyol Gyöngyi 0 14 15 29
7 406 Alpári Szabolcs, Nagy Márk, Mészáros Balázs, Lógó Zsolt 0 0 30 30
8 408 Kővágó Katalin, Buzetzky Blanka, Mártonhegyi Andrea 0 0 35 35
9 420 Szabó Mihályné, Vajda Edina, Vörös Adrienn, Lakatos Lívia 0 34 5 39
10 409 Ruff Nelli, Hódos Bia, Perisity Inex, Bohner Adri, Lehoczky Lilla 0 8 35 43
11 403 Netik Józsefné, Netik Erika, Netik Ferenc 0 30 30 60
12 407 Szemlits Anna, Andorkó Dóra, Agócs Andrea, Knapig Brigitta 60 0 15 75
13 405 Facskó Judit, Papp Tünde, Zilinszki Beáta, Csincsák Tünde 0 58 30 88
14 412 Vácity Dávid, Debela Csaba, Andorkó Éva, Szamos Gábor 60 12 30 102
15 413 Reiner Ottó, Reiner Ivett, Raile Éva, György Boglárka, György Rita 100 0 10 110
16 411 Stefánovics Ágnes, Melcher Márta, Csák Dorina, Buzetzky Zsófia 100 8 30 138
17 415 Angeli Éva, Virág Bence, Virág Éva, Virág Anita 0 134 5 139
18 410 Tóth Ferenc, Gazafi József, Tóth Levente 200 26 20 246
19 421 Vékony László, Vékonyné Endrődi Ildikó, Böröczné Bubárnik Beáta, Böröcz Csaba 400 10 15 425
20 419 Papp Krisztián, Molnár Zsuzsanna, Lovászi Tímea 320 160 35 515

*: Versenyen kívül induló csapat



Rezét Kupa 1999. kiírása
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja