Százhalom 2000
tájékozódási túraverseny

EREDMÉNY ÉRTESÍTŐ

Általános tájékoztató
A kategória
A36 kategória
A50 kategória
B kategória
C kategória (V65, KCs, Ált.Isk.)

Verseny neve:" Százhalom 2000 "
Verseny időpontja:2000. május 20.
Verseny helye:Etyeki dombság, Göböljárás puszta
Verseny jellemzői : Felsőfokú, korosztályos, bontott-távú, kötött menetsebességes, tájékozódási túraverseny; MTSZ bajnokság 7. forduló

Rendezők:

Résztvevő szakosztályok, egyesületek száma: 31
Induló csapatok száma:49
Résztvevő versenyzők száma: 136 fő
Rendezők száma:18 fő

Időjárás: versenyzésre alkalmas;
Terep: bozótosabb a Százhalom versenyeken megszokottnál.

A verseny lebonyolításához a Csákvári MTSZ Rt. hozzájárult.
A versenyzők természetbarátokhoz méltóan viselkedtek. Köszönet érte.

Holtverseny A36 kategóriában alakult ki, két 3. helyezett volt.

Két csapat a menetkartonját elvesztette, így az nem volt értékelhető. Az LRI Ferihegy2B kartonját megtalálták. Az eredményét a leadott külön lap és megtalált karton alapján értékeltük, versenyen kívül. Vigaszdíjat kapott az elért eredményért.

Óvás nem volt, az egyik szerkesztett bóját többen nehezen találták meg, helyét vitatták.

A csapatok 80 %-a helyes bójánál bélyegzett, ezért külön intézkedést nem tartottunk szükségesnek.

Az eredményhirdetést a helyszínen megtartottuk, amelyet 4 szakosztály várt meg.

A 80 perc keverési időt túllépő csapatoknál a 2. időmérő után érintett pontokat kihagyottként értékeltük. Megjegyzésként szerepel a keverési idő figyelmen kívül hagyásával elért eredmény,

Köszönjük a megtisztelő bizalmat.

Az eredményekhez gratulálunk !

Szeretettel várunk mindenkit

2001. május 19-én, szombaton a "SZÁZHALOM 2001"  
felsőfokú tájékozódási túraversenyen.

A rendezők nevében:

Georgiades Gábor



Részletes eredmények:

A kategória:

Baj-
nok-
ság
hely csapat nevek rajt-
szám
idő
hiba
ep. tév táv-
mér.
irány-
fésű
össz
hp.
meg-
jegyz.
1 1 ERŐTERV Mórocz Imre, Széles Gábor 29 22 0 25 20 67  
2 2 Atomerőmű, NYOM-ASE Jakab Albert, Baksa Tamás 22 90 0 10 20 120
  3 Budai Pedagógus Zsebeházy Zsolt, és István 25 12 100 0 20 132  
3 4 Zöldpont ÉK Fodor Péter, Koch Eszter, Tamás Eszter 44 60 80 10 20 170  
4 5 Hegyisport /Kinizsi SC Horváth T. Róbert, Rauf Andrea, Hadnagy Árpád 30 122 50 0 0 172  
5 6 TOTOYA Ács Gábor, Sebestyén Áron, Nagy László 49 134 0 20 40 194  
6 7 MIEL-VA Várszegi Attila, Vida László 36 116 30 10 40 196  
7 8 PITE (BIOCOM) Bota János, Rónoki Eszter 20 42 150 10 20 222  
8 9 Csúcsrajárók (Kékes TE) Marosi Márk, Nagy Róbert 11 110 50 60 40 260  
  10 Horváthka dr. Horváth András, Dalos Mihály, Lénárt Tibor, Szentirmai Piroska 32 204 0 60 0 264  
  11 Stillék Still András,Stillné Szabó Zoé 34 284 50 30 50 414  
  12 MOL BSE Tóth Adrien, Kun Andrea, Halász Endre, Fejes Imre 26 96 450 60 20 626  
  13 OTSE Vízhányó Eszter, Puskás Zoltán 7 224 650 60 20 954 időn túl 434
  14 TOTOYA2 Pálfalvy György, Hajdú Eszter 48 feladta  

 

A36 kategória

Baj-
nok-
ság
hely csapat nevek rajt-
szám
idő
hiba
ep. tév táv-
mér.
irány-
fésű
össz
hp.
meg-
jegyz.
1 1 Ferihegy I Szádeczky- Kardos Tamás, Palocsai Noémi 6 60 100 10 0 170  
2 2 Rezét I Szkalisity József, Herman Gábor, Aradi István 39 136 50 10 20 216  
  3 Köbányai Barangolók Komoróczki András, - Andrásné, - Dóra 19 126 80 0 20 226  
3 3 Rezét III. Francva László, Németh Kata, Móder Jánosné 38 76 150 0 0 226  
4 5 Szárnyalók (Kékes TE) Szárny Pál, Szárnya István 9 224 50 0 50 324  
5 6 MIEL-MO Bakócziné Márton Adrien, Molnárné Tornai Gabriella 37 162 300 35 20 517  
  7 OTSE Pattantyús Sándor, Pattantyús Sándorné 17 108 350 60 0 518  
  8 LRI, Vadgesztenyék Ódor István, Békés Eszter, Ódorné Fehér Márta 15 260 600 5 0 865 időn túl 595
  9 Hegyek Vándorai Sztancsik György, Varró Lidia 43 262 700 45 0 1007 időn túl 407
  10 TOTALTEL Béres Vilmos, Kuhn Tamás 31 284 700 30 20 1034 időn túl 834
  11 Köbányai Barangolók Marx István, Marx Anna. 18 392 600 30 20 1042 időn túl 442
Vigaszdíj   LRI Ferihegy 2B Szádeczky- Kardos Géza Szádeczky- Kardos Béla 13 86 0 30 40 156 kart. elh.

 

A50 kategória

Baj-
nok-
ság
hely csapat nevek rajt-
szám
idő
hiba
ep. tév táv-
mér.
irány-
fésű
össz
hp.
1 1 Zöldpont Életmód klub Dr. Pavlovics György, Jónás Péter 45 0 50 30 20 100
  2 Mátra TBK Vörös Tamás, Bokor Ilona 16 56 30 10 20 116
  3 Szentesi K-5 Nagy Mihály,Kanfi Imréné, Nagy Péter,Melkuhn Dezső 5 30 50 60 20 160
2 4 Bauxitkutató, Jura Knauer József, Knauer Anna 41 110 50 10 0 170
  5 Szentesi K-4 Molnár Imre, Kun Sándorné, Molnár Ilona 8 16 80 60 20 176
3 6 Bauxitkutató Balatonites Baross Gábor, K.Gellai Mária 40 84 100 0 0 184
  7 OTSE MOL Bárány László, Törék István 10 148 50 5 0 203
4 8 OTSE MOL Qitt András, Lelkes Péterné, Lelkes Péter 3 108 50 30 20 208
  9 Kékes TE Gyöngyös Bácskai György 1 108 50 35 20 213
  10 Budai Petőfi Csonka Károly, Kovács András 24 26 130 55 40 251
  11 Angyalföldi TE Németh Gábor,Németh Krisztina,Szám Pál, Erdélyi Tibor 12 48 230 60 40 378
5 12 Atom 50 Adorján Antal 23 1250 92 60 - 1402 elve-
szett karton

 

B kategória

hely csapat nevek rajt-
szám
idő
hiba
ep. tév táv-
mér.
irány-
fésű
össz
hp.
1 Repülőgépes NES Kiss Klára, Kiss József, Vidács Attila, Király Zoltán, Magyar Endre 28 0 100 5 0 105
2 Repülőgépes Magyar Lajos, M. Emőke, M. Emese, Kovács Mónika 27 28 130 0   158
3 PITE /BIOKOM/ Csuport András, Szabó Tamás 21 18 180 50   248
4 Margita 344,5 Dr.Fehér Ágnes,Szili Mátyás Bernáth András, Gáspár Mária 14 72 100 90   262
5 Vasárnapi Focisták Málovics Tamás, és Eszter, Nahóczki Katalin, és János, Nahóczki Bettina, és Dorka 33 64 200 0   264

 

C kategória (V65, KCS, Ált. isk.) összevont

hely csapat nevek rajt-
szám
idő
hiba
ep. tév táv-
mér.
össz
hp.
meg-
jegyz.
1 II.ker.Termb.Szöv. Asztalos György 42 104 0 30 134 V65
2 Szentesi K-1 Badár Sándor, Kása Erzsébet dLuczné Kánvási Erzsébet 2 138 100 60 298 V65
3 Sándor család Sándor Károly,Sándor Ildikó 35 266 500 90 856 V65
4 Szentes K-13 Kovácsné Vas Ágnes, Csák Máté, Kovács Norbert, Farkasné Rakonczai Ágnes 4 276 550 96 922 Ált. isk
5 Sándor Zsolt, S.Arsni Ildikó, S,Boglárka, S.Zsófia, S.Hanna,S.Ágoston 47 300 550 90 940 KCS
6 Zarándi Tamás, Schonder J, Zarándi.Péter és Ilona 46 304 550 90 944 KCS

 



Százhalom 2000 tájékozódási túraverseny kiírása
Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja