TAVASZI KUPA 1999
EREDMÉNYEK

Az alábbi táblázatok a verseny napján, a Gubacsos kulcsosházban közzétett, még ellenőrizetlen eredményeket tartalmazzák, ezért kisebb változások még lehetségesek.

A kategória

Jelmagyarázat:

Helye-
zés
Csapat neve Csapat tagjai Ellenőrző pontok és feladatok Időhiba Ösz-
szes
hiba
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Ösz-
sze-
sen
1 2 3 4 5
1 NYOMASE Jakab Albert, Baksa T, Fercs L 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 14 0 0 0 0 0 14
2 ZÖLDPONT Fodor Péter, Kiss Eszter, Koch Eszter 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 5 0 0 0 0 0 5 0 0 35 0 0 0 2 0 37
3 IFJÚ BAKANCSOSOK Zárdai István, Pethe Attila 0 0 2 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 12 0 0 34 2 0 48
4 CBB VIKTÓRIA DSK Kardos Gábor, Schrek Ottó, Gondi Richárd 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 30 0 0 20 12 0 62
5 NATÚRA Horváth T Róbert, Ranf Andrea, Hadnagy Árpád 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 25 0 0 18 32 0 75
6 MOHA ÉS PÁFRÁNY Geisz Ferenc, Rácz Róbert, Szilágyi G., Máté Á. 0 0 4 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 69 0 0 4 2 2 77
7 REZÉT II Zengő Zoltán, Gelányi Z, Schweibert E, Czikk J 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 20 0 0 25 0 20 14 40 0 99
8 KISKUN III. Máté István, Beck Attila, Máté Nikoletta 0 0 4 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 44 4 0 46 8 0 102
9 GRISA TEAM Bötkös Tamás, Bötkös Szabolcs 0 100 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 107 0 0 0 0 12 119
10 DUNAI FINAMITÓ SE Czirja Balázs, Szabó Zsolt, Borovics Nóra 0 0 2 0 10 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 10 0 0 32 10 24 40 42 10 158
11 GUMILÁBÚ TURISTÁK Odenvald László, Eisenberg K Eisenberg P 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 85 6 40 30 6 16 183
12   Simon Péter, Dániel Andrea 0 0 2 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 35 0 0 152 0 2 18 20 2 194
13 NORK Csikós László Hangya A, Gengeleczki L, Hangya 0 0 0 0 60 0 0 0 25 0 0 60 0 0 0 0 0 60 0 0 205 0 0 0 4 6 215
14 MÓKUS ŐRS Boros Péter, Ádám cs, Török Á, Fejes T 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 15 22 10 110 50 14 221
15 PITE Bota János, Szabó Tamás 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 75 0 75 0 70 0 0 230 0 0 0 18 2 250
16 MIAMANÓ II. Füstös István, Létrai Gábor 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 75 0 60 0 0 160 10 36 30 10 8 254
17 KINIZSI ENCIÁN 2. Kovalik Gábor, Kovalik Bálint 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 75 0 0 0 25 0 0 160 4 4 68 28 8 272
18 DÉLÁSZ KFT Várkonyi Tibor, Tari Zoltán, Rácz Lajos, Nagy Zsolt 0 0 4 0 5 0 0 0 0 60 0 5 0 0 0 75 0 25 0 0 174 14 16 54 40 8 306
19 LIPCSIKÉK Lipcsik László, Lipcsikné Weisz E 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 20 0 0 0 75 0 20 0 0 140 36 12 122 52 12 374
20 SZEGEDI ELEKTROMOS SE Lakos T, Pető É, Német K 0 0 2 0 60 0 0 0 0 0 0 60 0 0 0 0 0 0 60 0 182 40 52 60 34 12 380
21 ÁKOS ÉS VAKEGÉR Kertész Ákos, Zala Zsuzsa 0 0 2 0 0 0 0 0 100 0 0 15 0 0 0 0 0 260 0 0 377 0 6 16 0 10 409
22 ELEKTROMOS SAS Tóth Zoltán, Blankó Zsolt, Vereby 0 0 2 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 0 0 280 0 0 382 4 12 4 0 16 418
23 KÓMA ME Pethe Zoltán, Fazekas Gábor 0 0 4 0 0 0 0 0 50 0 0 60 0 0 0 0 0 290 60 0 464 0 18 8 0 46 536
24 KISKUN I Karsai Mátyás, Karsai Mátyásné 0 0 4 0 60 0 0 0 25 0 0 60 0 0 0 75 100 260 0 0 584 12 4 124 0 2 726
25 KISKUN II Hevér Csaba, Hevérné Tricska I. 0 0 2 60 60 0 0 0 25 0 0 60 0 0 0 75 100 260 0 0 642 0 0 126 0 6 774
26 TISZAVIRÁG Bodolai Tamás, Kun Zoltán, Jurácik Zsolt 0 0 2 0 60 0 0 0 25 0 100 60 0 75 0 75 0 260 0 0 657 8 86 92 0 72 915
    Nagy Gábor 0 0 0 0 0   0 0 0 0 0 0 0 75 200 75 0 0 0 0 350 4 22 130 14 0 520

A36 kategória

Jelmagyarázat:

Helye-
zés
Csapat neve Csapat tagjai Ellenőrző pontok és feladatok Időhiba Ösz-
szes
hiba
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Ösz-
sze-
sen
1 2 3 4 5
1 REZÉT SE III. Franczva L, Virág Gy, Hajdú Cs, Moser J-né 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 8 0 12
2 NAGYÉK Nagy Balázs, Nagy A., Nagy B-né, Wolford Béci 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 10 0 0 8 0 0 18
3 HAMM! Viktória DSK Kardos Gáborné, Kardos Gábor 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 4 28 0 39
4 REZÉT SE I. Szkalisity J, Csóka Antal 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 44 0 0 4 14 0 62
5 KŐBONZÓ Heidinger Tibor, Heidinger Zoltán 0 0 4 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 74 0 2 32 6 4 118
6 NAGYOK Nagy Tibor, Nagy István 0 0 8 60 5 0 0 0 0 0 0 60 0 0 0 0 0 25 0 0 158 0 60 10 18 44 290
7 LRI-BENKE REZSŐ Szádeczky-Kardos Géza, Keszte Zsuzsi 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 75 0 75 0 10 0 0 185 0 0 4 20 120 329
8 GEOPROSPER Magyar György, Magyarné Mészáros Éva 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 75 100 120 0 0 372 0 8 20 8 30 438
9 MVSC NYUSZIFÜL Bartók Julianna, Váradi Zsófia 0 100 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 260 0 0 439 0 46 72 0 20 577

A 50 kategória

Jelmagyarázat:

Helye-
zés
Csapat neve Csapat tagjai Ellenőrző pontok és feladatok Időhiba Ösz-
szes
hiba
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Ösz-
sze-
sen
1 2 3 4 5
1 KINIZSI-HU Horváth T Csaba, H. T. Csabáné 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 20 0 2 0 0 0 22
2 FŐDOLOMIT Knauer Ancsa, K Gellai Mária 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 17 0 0 0 0 8 25
3 MÁTRA II Bodor Ilona, Vörös Tamás 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 34 0 0 0 10 0 44
4 MOL BSE Bárány László, Lelkes Péter, Lelkes Péterné 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 62 0 0 0 0 0 62
5 PÖTTYÖS Péter Imre 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 35 0 0 49 0 12 2 20 16 99
6 KINIZSI ENCIÁN Kovalik András, Szabó Zoltán 0 0 0 0 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 30 0 0 70 0 0 0 6 28 104
7 MÁTRA I Dr. Póczik József, Budai Ottó 0 0 2 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 0 122 0 0 4 8 8 142
8 PETTYES Rigó Jánosné, Varga Erzsébet 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 5 100 0 0 0 0 0 109 0 8 4 2 26 149
9 BAKANCSOS Fazekas Károly, Bodnár J-né, Varró M., Varró A 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 55 0 0 60 5 0 0 124 8 6 12 10 24 184
10 TÓTH JÁNOS 0 60 4 60 5 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 199 0 0 34 12 6 251
11 TÁJMENŐK Szilvásy Dénes, Czina Tivadar 0 0 0 0 0 0 0 0 120 0 0 45 0 0 0 60 0 0 225 0 6 26 12 10 279
12 SZENTESI K-3 Farkas Lajos, Kun S, Bujdosó B, Kovács T 0 0 2 0 60 0 0 0 40 0 0 30 0 0 0 60 0 0 192 2 18 76 8 20 316
13 SZŐKE TISZA Tislerics Endre, Borbély József, Farkas Ján 0 0 0 0 60 0 0 0 80 0 0 60 0 0 0 215 0 0 415 8 2 60 0 26 511
14 MVSC VADVIRÁG Csarnai Béláné, Lugosi J, Bodon Lászlóné 0 0 2 0 200 40 0 0 0 0 0 40 0 0 0 50 100 100 532 2 112 16 56 0 718
15 DUNAI FINOMITÓ SE Orbán Zsuzsa, Georgiades Gábor 0 0 0 60 0 0 40 0 0 0 60 160 0 0 80 260 10 10 680 4 56 26 0 16 782

A 60 kategória

Jelmagyarázat:

Helye-
zés
Csapat neve Csapat tagjai Ellenőrző pontok és feladatok Időhiba Ösz-
szes
hiba
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Ösz-
sze-
sen
1 2 3 4 5
1 MVSC ŐSZIKÉK Pásztor Istvánné, Kiskun M., Bialkó Gyuláné, Magyati K. 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 60 0 0 72 0 2 0 0 0 74
2 II. KER. TERMÉSZETBARÁT SZÖV Asztalos György, Asztalos Károly 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 0 60 0 35 0 125 10 36 12 14 30 227

B kategória

Jelmagyarázat:

Helye-
zés
Csapat neve Csapat tagjai Ellenőrző pontok és feladatok Időhiba Ösz-
szes
hiba
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Ösz-
sze-
sen
1 2 3 4 5
1 IFJÚ MORMOTÁK Demeter Gabi, Bartsch G, Ament T, Szigeti Zs 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 15 0 0 20 0 0 2 24 0 46
2 TARKŐ'99 Szalkai Gábor, Baric Ádám 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 10 0 0 85 0 0 2 16 0 103
3 BARACKOS PITE Csuzi A, Kovács Z, Kovács J, Kelemen N 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 75 0 15 0 0 99 6 0 0 26 32 163
4 SZENTESI K-2 Badár László, Kun Böbe 0 0 0 0 60 0 0 0 0 0 5 0 50 0 0 0 35 0 0 150 8 12 12 48 20 250
5 HARGITA TÚRAEGYLET Arató Csongor 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 15 60 0 155 0 4 38 58 2 257
6 HARGITA EGYESÜLET Bandi András, Kucsera Gábor, Hábel L 0 0 2 0 5 0 0 0 0 0 15 0 75 0 0 0 0 60 0 157 12 20 42 30 12 273
7 BICSÉRD III. Kadinger Imre, Bognár Eszter 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 15 0 0 92 0 20 78 92 8 290
8 BICSÉRD II. Bugyik Attila, Cseri István, Kovács Tamás (Tóth) 60 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 15 0 0 152 12 70 104 0 8 346
9 GYALOG KAKUKK Andrássy Péter, Pinke József 0 0 2 60 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 75 0 40 0 0 237 36 8 34 54 2 371
10 BICSÉRD I. Muik Dávid, Dombos Dóra 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 75 0 15 0 0 97 0 134 78 98 8 415
11 SZENTESI K-5 Nagy M, Nagy P, Lantos G, Kanfi I, Kanfi E 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 0 75 0 75 0 50 60 0 320 0 80 4 16 40 460
12 ÉDESVIZ Szabadi Ildikó 0 0 2 60 100 0 0 0 0 0 5 0 75 0 0 60 35 0 0 337 0 48 8 66 4 463
13 SZENTESI K-4 Molnár Imre, Kása Erzsébet, Lengyelné 0 0 2 0 10 0 0 0 0 0 60 0 75 0 75 0 50 60 0 332 2 42 60 8 40 484
14 SZENTESI K 6 Farkas L, Kovács G, Sléger T, Gulácsi E 0 0 2 0 10 0 0 0 0 0 60 0 75 0 75 0 50 60 0 332 0 42 60 10 42 486
15 BABITS GIMNÁZIUM Szanyó Albert, Mateisz Martin 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0 25 0 75 0 75 0 260 0 0 439 2 46 66 0 52 605
16 SZEGEDI ELEKTROMOS SE Benevárik A, Iványi Z, Ungváry L 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 0 75 0 320 0 0 432 52 6 16 0 140 646
17 PRÓBA CSERESZNYE Szőnyi A, Szilágyi V, Kárpáti K, Kalangya A 0 200 0 0 0 0 40 0 0 0 10 0 75 0 75 0 215 100 100 815 58 42 0 0 38 953
18 TÁNCSICS DSK Lőw Barnabás Béla, Józsa Róbert 0 0 4 0 120 0 120 0 0 0 60 0 75 0 60 0 320 0 0 759 26 46 64 0 58 953
19   Rajtmár Ferenc, Tóth árpád 0 0 4 0 160 200 0 0 0 100 60 0 75 0 75 0 260 0 0 934 2 20 0 0 8 964
20 KITARTÁS PEAC Miszlai József, Sipos D, Sződi Sz, Kis R., Balogh T 0 0 4 60 60 200 60 0 120 0 120 0 60 0 60 0 200 60 0 1004 12 34 0 0 60 1110
21 SZEGEDI ELEKTROMOS SE Pintér Sz, Engi G, Maksa A, Hegedűs R. 0 0 0 60 60 0 40 0 0 0 210 100 75 200 100 0 320 0 0 1165 2 12 0 0 74 1253
22 TOTOYA II. Mészáros Péter, Zarándy Nóra, Farkas Orsolya 0 0 4 0 120 0 40 0 110 0 0 0 150 200 150 100 200 100 100 1274 12 48 0 0 8 1342
23 BM TERMÉSZETJÁRÓ Sz. Tarnóczi T, Földesi L, Trucsuk A, Vass R 0 0 2 60 60 0 0 0 0 0 100 0 75 200 75 100 260 100 100 1132 2 126 0 0 86 1346
24 MI A MANÓ Bozsits G, Bozsits M, Bálint I NEM ÉRTÉKELHETŐ



Versenyek
A Magyar Természetbarát Szövetség honlapja